Palydovinės (satelitinės) antenos

Oyster V 85 Premium Oyster V 85 Premium
  Turime
  Palydovinės (satelitinės) antenos

  Oyster V 85 Premium

  Ten Haaft GmbH
  fritz-000000
  2 918,24 EUR
  Rodoma 1-24 iš 80 prekės(-ių)

  Palydovinės (satelitinės) antenos suteiks Jums galimybę matyti pačias įdomiausias laidas nepriklausomai nuo to, kurioje vietoje esate. Tai puikus pasirinkimas ne tik namuose, miestuose, tačiau taip pat ir sodybose, antenos labai dažnai naudojamos keliaujant kemperiu. Tokiu atveju net ir kelionių metu galima visapusiškai neatitrūkti nuo to, kas vyksta pasaulyje ir to išvengti Jums padės palydovinės (satelitinės) antenos. Susipažinkite su Patogiai.lt pasiūla, palyginkite skirtingas galimybes, galiausiai, palaukite nuolaidų, kurios yra skelbiamos reguliariai, tad kiekvienas pagal savo poreikius gali jomis pasinaudoti. 

  Palydovinės (satelitinės) antenos internetu Patogiai.lt prekybos vietoje yra pačios geriausios kokybės, tad rinkitės pripažintus bei patikimus gaminius, kurie yra prieinami kiekvienam. Juolab, katalogas nuolatos pildomas, tad susipažinkite ne tik su atsinaujinančiomis antenomis, tačiau taip pat ir išmaniais priedais, kurie suteiks įrangai daugiau funkcionalumo.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  25 5084
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.