Baidarės, kajakai, pripučiamos valtys

Pripučiama valtis HF160 Pripučiama valtis HF160
  Turime
  Baidarės, kajakai, pripučiamos valtys

  Pripučiama valtis HF160

  G35101
  65,16 EUR
  HF160 - idealus variantas keliaujančiam turistui ar žvejui: tiktai 1.5 kg svorio. Išmatavimai: 175 x 110 cm.
  Pripučiama valtis SUN Pripučiama valtis SUN
   Turime
   Baidarės, kajakai, pripučiamos valtys

   Pripučiama valtis SUN

   G34822C
   10,60 EUR
   Daugiafunkcinės pripučiamos valtys SUN serijos visai šeimai. Gali būti naudojamos tiktai baseinuose ar aptvertose paplūdimio teritorijose. Tiekiami dydžiai: 125 x 74 cm, 150 x 100 cm, 230 x 130 cm.
   Sevylor Super Caravelle GTX Sevylor Super Caravelle GTX
    Turime
    Baidarės, kajakai, pripučiamos valtys

    Sevylor Super Caravelle GTX

    9924001C
    162,81 EUR
    Didelis malonumas plaukioti su Super Caravelle klasės pripučiamomis valtimis, kurios yra labai tvirtos, erdvios ir universalios. Tiekiame dviejų dydžių: 265 x 121 cm, 322 x 132 cm.
    Pripučiama valtis TR200C Pripučiama valtis TR200C
     Turime
     Baidarės, kajakai, pripučiamos valtys

     Pripučiama valtis TR200C

     G38116
     164,21 EUR
     Pripučiama valtis TR200C idealiai tinka vandens pramogoms. Sulankstyta užima labai mažai vietos. Valties pagrindas padengtas apsaugine nailonine danga. Išmatavimai: 202 x 117 cm.
     Rodoma 1-24 iš 49 prekės(-ių)

     Esate vandens mylėtojas? Nuostabu, kadangi Lietuva gali pasigirti ežerais ir upėmis, pelkėmis bei kitais vandens telkiniais, kurie skiriasi savo flora bei fauna, tuo pačiu, ir pramogomis, kuriomis galima mėgautis. Vandens pramogos daugeliui yra viena patraukliausių atsipalaidavimo priemonių, kuri padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius ir atsipalaidavus pasinerti į poilsio oazę. O tam puikiai tiks mūsų siūlomos valtys, baidarės, kajakai ir kitos plaukiojimui skirtos priemonės.

     Jeigu norite užsitikrinti, kad vieno pirkimo metu peržiūrėsite didžiąją dalį svarbiausių pasiūlymų ir tuo pačiu įsigysite visą reikalingą papildomą įrangą – užsukote ten, kur reikia. Mes galime pasiūlyti labai daug skirtingų priemonių bei priedų, kuris leis pasiplaukiojimą paversti tikru malonumu negalvojant apie neigiamas pasekmes. Siūlome tik žinomiausių gamintojų produkciją, kuria pasitiki viso pasaulio gyventojai: Sevylor super caravelle, FH, Yukon Kcc ir kiti. Nuolatos papildome savo katalogą. Ir ne tik plaukimo priemonėmis, tačiau ir papildomais priedais, kurie gali padėti vandenyje jaustis kur kas saugiau ir labiau savimi pasitikėti. Jeigu noite, kad plaukimo metu netektų galvoti apie papildomas apsaugas, kartu įsigykite ir gelbėjimosi liemenes, pripučiamas pompas, virves, irklus ir panašiai. Pripučiamos valtys dažniausiai pasirenkamos žvejybai, o baidarės bei kajakai – pramogoms, savarankiškam pasiplaukiojimui norint artimiau susiliesti su gamta bei patirti jos malonumus.

     Buvimas vandenyje – viena labiausiai atsipalaidujančių procedūrų, kuri leis maksimaliai pasinerti į relaksacijos pasaulį.

     Filtruojama pagal

     Kaina
     0 1121
     Gamintojas
     daugiau... mažiau

     Saugu pirkti

     Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
     Saugūs atsiskaitymai
     Nemokamas grąžinimas
     Nemokamas grąžinimas
     Kaupkite Patogiai.lt taškus
     Kaupkite Patogiai.lt taškus
     Garantuotas pristatymas
     Garantuotas pristatymas
     Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
     Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

     Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.