Elektra ir elektronika

Saugiklio tipas ME
  Turime
  Priedai ir aksesuarai

  Saugiklio tipas ME

  Büttner Elektronik
  fritz-000000
  6,61 EUR
  Rodoma 1-24 iš 1471 prekės(-ių)

  Šiais laikais negalėtume įsivaizduoti savo gyvenimo be tam tikrų prietaisų, kurie net ir pačius sudėtingiausiu darbus padaro kur kas paprastesniais ir reikalaujančiais mažiau laiko. Patogiai.lt elektros ir elektronikos prekės leis rasti viską, ko Jums reikia, vienoje vietoje.

  Patogiai.lt elektra ir elektronika prekės:

  • Energijos tiekimui.
  • Palydovinės antenos.
  • Navigacija ir galinio vaizdo sistemos.
  • TV ir aksesuarai.

  Prekiaujama tik žinomiausių gamintojų produkcija, kuri garantuoja, kad įranga veiks sklandžiai, kokybiškai ir nesukels Jums jokių nesklandumų: Al-Car, Alden, AudioSonic, Berker ir daugelis kitų. Jeigu nežinote, kuri konkrečiai prekė Jums labiausiai tinka – visada galite susiekite su Patogiai.lt konsultantais, kurie mielai atsakys Jums į visus iškilusius klausimus bei padės rasti tinkamiausią įrangą.

  O elektronikai skirtos įrangos pasirinkimas Patogiai.lt prekybos vietoje yra labai platus. Nuo skirtingo intensyvumo maitinimo šaltinių iki 3 arba 5 kontaktų lizdų, kurie leis Jums kiekvieną dieną atlikti įprastus darbus, galiausiai, galinė vaizdo kamera, adapteris, ilginimo kabelis ir daugelis kitų priedų, kurie naudojami kiekvieną dieną ir apie kuriuos dažniausiai net nesusimąstome tol, kol jie nesugenda. Užsakytas prekes kurjeris greitai pristatys iki pat Jūsų namų durų, tad galėsite sutaupyti daug laiko, kadangi nereikės eiti į prekybos centrus. Viskas Jūsų patogumui

  Patogiai.lt elektros ir elektronikos prekės – viskas, ko reikia vienoje vietoje.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  0 6222
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.