Burėms

Adata ylai (tiesi)
  Turime
  6,35 EUR
  Pakeitimo adata ylai (tiesi), skirta ylai (art.GA1). Ilgis - 54 mm.
  Adata ylai (lenkta)
   Turime
   5,16 EUR
   Pakeitimo adata ylai, skirta ylai (art.GA1). Ilgis - 54 mm.
   Siūlai
    Turime
    Burėms

    Siūlai

    GA15
    20,85 EUR
    Stori vaškuoti iš poliesterio siūlai (160 m.).
    Siūlai
     Turime
     Burėms

     Siūlai

     GA17
     13,85 EUR
     Vaškuoti iš poliesterio siūlai (160 m.).
     Siuvimo ylos komplektas Siuvimo ylos komplektas
      Išparduota
      21,90 EUR
      Siuvimo ylos komplektas, kurį sudaro medinė ylos rankenėlė, rilė siūlų ir dvi adatos (tiesi ir lenkta). Naudojama siūti odą, sunkią drobę ir panašią medžiagą.
      Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)

      Pramoginiams laivams burės yra ne tik vėją gaudantys ir tuo pačiu plaukimo greitį bei kryptį keičiantis elementas. Tuo pačiu tai ir galimybė sukurti išties estetišką laivą. Žinoma, jis bus gražus tik tokiu atveju, Jūsų burės bus taip pat labai gražios, tad siūlome rinktis Patogiai.lt pasiūlymus, kurie leis tinkamai pasirūpinti Jūsų turimo laivo bure ir tuo pačiu džiaugtis tiek jos estetika, tiek funkcionalumu.

      Patogiai.lt priemonės burėms internetu yra labai įvairios ir viską galite rasti vienoje vietoje, tad sutaupykite kuo daugiau laiko ir džiaukitės pačia geriausia kokybe. Būtina siuvimo yla kuri padės pasirūpinti sudirgusia bure, taip pat, speciali adata ir siūlai. Geriausia yra įsigyti specialius komplektus, kad turėtumėte viską, ko reikia. Taip pat pramoginių laivų burių siuvimo komplektai turi būti visada su Jumis, kadangi niekada negalite žinoti, kada nutiks nelaimė, kuriai reikės skirti daugiau dėmesio ir tuo pačiu užtikrinti, kad problema bus efektyviai išspręsta vietoje. Burės siuvimo niuansai yra labai paprasti, tad jeigu turite laivą – tokiu atveju privalote mokėti ir tokius dalykus.

      Patogiai.lt pramoginiams laivams skirta įranga yra viskas, ko Jums reikia vienoje vietoje. Plaukite pavėjui ir tuo pačiu rūpinkitės savo bei kitų žmonių saugumu. Kad net ir pačios ilgiausios ir sudėtingiausios kelionės būtų malonios.

      Filtruojama pagal

      Kaina
      5 22

      Saugu pirkti

      Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
      Saugūs atsiskaitymai
      Nemokamas grąžinimas
      Nemokamas grąžinimas
      Kaupkite Patogiai.lt taškus
      Kaupkite Patogiai.lt taškus
      Garantuotas pristatymas
      Garantuotas pristatymas
      Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
      Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

      Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.