Talpos nuotekoms ir fekalijoms

Talpa nuotekoms
  Turime
  Talpos nuotekoms ir fekalijoms

  Talpa nuotekoms

  Carysan
  fritz-121200
  61,00 EUR
  nuotekų bakas
   Turime
   Talpos nuotekoms ir fekalijoms

   nuotekų bakas

   fritz-121630
   15,24 EUR
   Rodoma 1-9 iš 9 prekės(-ių)

   Jeigu kelionės kemperiu Jums atrodo kaip nepamirštamas nuotykis, kurį norisi kartoti reguliariai – tokiu atveju siūlome įsigyti viską, ko reikia, kad kemperiai ne tik būtų tokie pat kokybiški kaip ir namai, dar geriau, kad jie pranoktų Jūsų poreikius. Kemperiams ir karavanams skirtos talpos nuotekoms ir fekalijoms yra priemonė, kuri gali užtikrinti, kad net ir pačios ilgiausios kelionės bus įveikiamos be jokio vargo. Svarbiausia, kad bus higieniškos, o būtent tai ir yra labai svarbu pasiryžus keliauti tokiomis sąlygomis.

   Kemperiams ir karavanams skirtos sanitarijos priemonės yra labai įvairios, tad vienoje vietoje rasite viską, ko reikia. Svarbiausia, kad Patogiai.lt talpos nuotekoms ir fekalijoms yra labai kokybiškos, kadangi prekiaujama tik geriausios kokybės gaminiais, kurie tarnauja ilgai, džiugina funkcionalumu.

   Žinomiausi prekiniai vardai, kurie yra pristatomi kaip patikimas sanitarinis kemperio “draugas”:

   • Carysan;
   • Comet;
   • Fiamma.

   Jeigu nesate tikras, kuri įranga labiausiai tinka Jūsų atveju, tačiau norite jaustis ramus, kad radote geriausiai poreikius tenkinančią kokybę – siūlome susisiekti su Patogiai.lt konsultantais, kurie mielai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus, paaiškins, kaip įrangą įmontuoti, kaip ja naudotis ir be jokio vargo galėsite keliauti taip patogiai, tarsi keliautumėte savo namuose!

   Patogiai.lt talpos nuotekoms ir fekalijoms – kad net ir pačios ilgiausios kelionės būtų patogios, saugios ir tvarkingos.

   Filtruojama pagal

   Kaina
   15 72
   Gamintojas
   daugiau... mažiau

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.