Sanitarija

muilo dozatorius muilo dozatorius
  Turime
  San.mazgo priedai ir aksesuarai

  muilo dozatorius

  Fiamma
  fritz-104270
  14,23 EUR
  nuotekų bakas
   Turime
   Talpos nuotekoms ir fekalijoms

   nuotekų bakas

   fritz-121630
   15,24 EUR
   Rodoma 1-24 iš 89 prekės(-ių)

   Ilgos kelionės neatsiejamos nuo įrangos, kuri gali užtikrinti, kad keliavimas bus vienas malonumas be jokio vargo. Žinoma, tam reikia pasirūpinti įvairiomis sutemomis. Viena iš jų – nuotekų sistema. Sanitarijai skirtos prekės Patogiai.lt apima labai daug skirtingų prekių, kadangi vienu metu reikia rūpintis net keliomis skirtingomis sistemomis.

   Patogiai.lt sanitarija:

   • Talpos nuotekoms ir fekalijoms pasirūpins Jūsų higiena. Patogiai.lt siūlo nuotekų taksi, nuotekų rezervuarą, buitinį bakelį šviežioms nuotekoms, nuotekų transportavimo rėmas bei daugeli kitų įrangų ir priedų.
   • Mazgo priedai ir aksesuarai taip pat yra labai įvairūs, tad siūlome plačiau pasidomėti charakteristikomis, kad pavyktų rasti tai, ko Jums labiausiai reikia: Antifrizo koncentratas „Aqua Frozt“, „Aqua Kem Green“ maišeliai, Thetford skalavimo skystis Aqua Rinse Plus, WM aquatec KXpress kalkių šalinimo priemonė ir daugeli kitų, kurias galite rasti Patogiai.lt prekybos vietoje.
   • Kempingo tualetai pasirūpins Jūsų higiena ir padės įprastus organizmo ritualus atlikti patogiai ir higieniškai. Patogiai.lt prekiaujama tik pačių žinomiausių gamintojų produkcija: Berger, Porta potti, SOG ir daugelis kitų. Kolekcija nuolatos pildoma.

   Jeigu nerandate konkrečios prekės – tokiu atveju siūlome susisiekti su mūsų konsultantais, kurie įveikę Jūsų poreikius pateiks ir pačias tinkamiausias rekomendacijas bei garantuos, kad rasite viską, ko Jums reikia, kad kelionės metu pavyktų jaustis higieniškai tvarkingai, nejustumėte jokio nemalonaus kvapo.

   Filtruojama pagal

   Kaina
   1 738
   Gamintojas
   daugiau... mažiau

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.