Kėdės

Rodoma 1-24 iš 597 prekės(-ių)

Laiką gamtoje praleisti mėgstantys žmonės turėtų pasirūpinti baldais, kurie gali užtikrinti, kad buvimas miške bus toks pat malonus ir patogus, kaip ir buvimas namuose. Patogiai.lt siūlo labai platų baldų kempingams pasirinkimą, tad kiekvienas pagal savo poreikius gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Vienas iš tokių baldų yra kempingo kėdės, kurios reikalingos ne tik aktyviai leidžiant laiką miškuose, tačiau ir norint patogiai sėdėti parkuose, jaustis komfortabiliai, kai stebite koncertus stadionuose. Patogiai.lt siūlo ne tik labai platų skirtingų kėdžių pasirinkimą, tačiau tuo pačiu rekomenduojame įvertinti ir patrauklius kainoraščius, juolab, reguliariai siūlomas akcijas ir nuolaidas, kurios leis sutaupyti dar daugiau.

Jeigu mėgausitės buvimu gamtoje ne vienas, tokiu atveju iškart verta pirkti kėdės komplektus, kurie kartu kainuos pigiau, juolab, puikiai derės savo stiliumi. Taip pat įvertinkite, kokį svorį kėdei reikės atlaikyti ir pagal tai rinkitės Jums labiausiai tinkamą baldą. Ieškant patogios kėdės buvimui gamtoje, žinoma, reikia apsispręsti, ar reikalingos turėtų būti su atlošu, ar be jo. Pirmuoju atveju kėdė yra patogesnė, tačiau antruoju – gabaritai mažesni, tad kėdes su savimi imti yra kur kas paprasčiau, nešiotis – patogiau.

Patogiai.lt kempingo kėdės internetu yra ypač kokybiškos, tad tarnaus Jums ne vienerius metus. Prekiaujama tik žinomiausių prekinių vardų gaminiais, kurie visame pasaulyje yra pripažįstami kaip saugus ir patikimas pasirinkimas: Berger, EA, Lafuma bei kiti, kurie padės Jums buvimą gamtoje padaryti ypač patogiu.

Filtruojama pagal

Kaina
0 661
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.