Kelioniniai lagaminai ir krepšiai

Rodoma 1-14 iš 14 prekės(-ių)

Keliaujantys turi pasirūpinti įvairiais daiktais, kurie gali garantuoti, kad net ir pačios ilgiausios kelionės bus labai malonios, kadangi po ranka turėsite viską, ko reikia. O kur susidėti visus daiktus? Kelioniniai lagaminai ir krepšiai Patogiai.lt prekybos vietoje – viskas ko Jums reikia, kad daiktai būtų tvarkingai laikomi iki tol, kol taps reikalingi. Kadangi siūlome labai plačią prekių pasiūlą, tikime, kad kiekvienas ras tai, ko jam reikia, kad kelionė būtų patogesnė.

Kadangi vienoje vietoje galite susipažinti su labai plačia skirtingų maišelių pasiūla – patogu pirkti viską, ko gali prireikti. Paprasčiausiai užsakytos prekės efektyviai pasieks nurodytą Jūsų adresą, tad neteks investuoti daug laiko, kad galėtumėte džiaugtis produktais, kurie palengvins keliones. Puikus pasirinkimas yra sulankstomas krepšelis, kadangi jį sulanksčius jis neužima daug vietos, gali būti patogiai nešiojamas kartu su savimi, visada bus po ranka, kai jo reikia. Kita galimybė – universalus pakavimo krepšys, kuris puikiai tinka tiek einant į prekybos centrą, tiek norint tvarkingai susidėti daiktus skirtus iškylai gamtoje. Kiek įmantresni pasirinkimai – kelioniniai krepšiai, kurie ne tik labai tampūs, tačiau ir turintys daugelį skyrelių. Tokiu atveju daiktų klasifikavimas tampa labai patogus ir kai ko nors prireikia – sėkmingai galite tai rasti. Patogumui dažnai pasirenkami ir krepšeliai, kurie yra dedami ant juosmens. Tokiu atveju po ranka bus visi reikalingi daiktai, kurių reikia kelionei.

Patogiai.lt kelioniniai krepšiai ir lagaminai – patogumui, kuris daugeliui yra visiškai įprastas.

Filtruojama pagal

Kaina
12 162

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.