Šildytuvai

Šildytuvas
  Turime
  Šildytuvai

  Šildytuvas

  HPV
  fritz-432410
  177,94 EUR
  Rodoma 1-24 iš 45 prekės(-ių)

  Šiais laikais daugelis džiaugiasi, kad galima sėkmingai keliauti ne tik šiltuoju metų laiku, tačiau ir vėsesniais. Paprasčiausiai kemperiuose montuojama speciali įranga ir specialūs daiktai, kurie suteikia kelionėms kur kas daugiau komforto net ir tokiu atveju, kai lauke gana prastas oras. Žinoma, vienas svarbiausių tokio tipo komponentų yra šildytuvai, kurie suteiks Jums galimybę puikiai jaustis kemperyje net ir tada, kai lauke sninga. Tiesa, šildytuvai dažnai naudojami ir tokiu atveju, kai norisi papildomos šilumos vasaros naktimis, o kartais ir dienos būna ne tokios šiltos, kokių yra tikimasi. Tokiu atveju papildomas šilumos šaltinis tampa ne tik labai reikalingas, tačiau ir būtinas, kadangi šaltis kelia didelį diskomfortą, juolab, galima rimtai susirgti.

  Patogiai.lt siūlomi šildytuvai internetu yra labai įvairūs. Kartu su įranga siūlomi ir įvairūs priedai, kurie suteikia jai kur kas daugiau naudos ir funkcionalumo. Pavyzdžiui, Truma laikmatis, kuris leidžia nustatyti – kiek laiko šildytuvas veiks ir nereikalauja iš žmogaus nuolatinės priežiūros. Taip pat kartais pasirenkamas ir paprastesnis šildymo elementas, kuris gali būti laikomas po lova, kai norisi papildomos šilumos. Galiausiai, reikalingas ir šildytuvo nešiojimo dėklas, kuris pasirūpins, kad įranga visa būtų saugi.

  Patogiai.lt šildytuvai yra labai įvairūs, tad kiekvienas pagal savo poreikius gali rasti ir jam labiausiai tinkamą variantą.

  • Elektrinis šildytuvas.
  • Dujinis šildytuvas.
  • Keraminių ventiliatorių šildytuvas.
  • Infroraudonųjų spindulių šildytuvas.
  • Bei kita įranga, kuri pasirūpins, kad kelionės būtų malonios kaip niekada.

  Šildytuvai suteiks Jūsų kelionėms daugiau komforto. Patogiai.lt – viskas vienoje vietoje, ko gali reikėti!

  Filtruojama pagal

  Kaina
  9 2009
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.