Šildytuvai

Rodoma 1-24 iš 76 prekės(-ių)

Šiais laikais daugelis džiaugiasi, kad galima sėkmingai keliauti ne tik šiltuoju metų laiku, tačiau ir vėsesniais. Paprasčiausiai kemperiuose montuojama speciali įranga ir specialūs daiktai, kurie suteikia kelionėms kur kas daugiau komforto net ir tokiu atveju, kai lauke gana prastas oras. Žinoma, vienas svarbiausių tokio tipo komponentų yra šildytuvai, kurie suteiks Jums galimybę puikiai jaustis kemperyje net ir tada, kai lauke sninga. Tiesa, šildytuvai dažnai naudojami ir tokiu atveju, kai norisi papildomos šilumos vasaros naktimis, o kartais ir dienos būna ne tokios šiltos, kokių yra tikimasi. Tokiu atveju papildomas šilumos šaltinis tampa ne tik labai reikalingas, tačiau ir būtinas, kadangi šaltis kelia didelį diskomfortą, juolab, galima rimtai susirgti.

Patogiai.lt siūlomi šildytuvai internetu yra labai įvairūs. Kartu su įranga siūlomi ir įvairūs priedai, kurie suteikia jai kur kas daugiau naudos ir funkcionalumo. Pavyzdžiui, Truma laikmatis, kuris leidžia nustatyti – kiek laiko šildytuvas veiks ir nereikalauja iš žmogaus nuolatinės priežiūros. Taip pat kartais pasirenkamas ir paprastesnis šildymo elementas, kuris gali būti laikomas po lova, kai norisi papildomos šilumos. Galiausiai, reikalingas ir šildytuvo nešiojimo dėklas, kuris pasirūpins, kad įranga visa būtų saugi.

Patogiai.lt šildytuvai yra labai įvairūs, tad kiekvienas pagal savo poreikius gali rasti ir jam labiausiai tinkamą variantą.

  • Elektrinis šildytuvas.
  • Dujinis šildytuvas.
  • Keraminių ventiliatorių šildytuvas.
  • Infroraudonųjų spindulių šildytuvas.
  • Bei kita įranga, kuri pasirūpins, kad kelionės būtų malonios kaip niekada.

Šildytuvai suteiks Jūsų kelionėms daugiau komforto. Patogiai.lt – viskas vienoje vietoje, ko gali reikėti!

Filtruojama pagal

Kaina
0 2009
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.