San.mazgo priedai ir aksesuarai

muilo dozatorius muilo dozatorius
  Turime
  San.mazgo priedai ir aksesuarai

  muilo dozatorius

  Fiamma
  fritz-104270
  14,23 EUR
  Rodoma 1-24 iš 65 prekės(-ių)

  Kemperiams ir karavanams Patogiai.lt prekybos vietoje skirti priedai ir aksesuarai yra labai įvairūs, tad vienoje vietoje rasite viską, ko reikia, kad net ir pačios ilgiausios kelionės bei turistavimas būtų malonus kaip niekada ir trūktų taip ilgai, kaip Jūs labiausiai norite. Ypač daug dėmesio reikia skirti smulkmenoms, kurios yra susijusios su sanitarija. Štai sanitarinio mazgo priedai ir aksesuarai yra labai įvairūs, tad įvertinus savo poreikius verta įsigyti visko daugiau, kad poreikius – turėtumėte po ranka.

  Antifrizo koncentratas garantuos, kad keliavimas karavanu bus komfortabilus bet kokiomis oro sąlygomis. Taip pat, siekiant prižiūrėti tvarką reikalingi ir įvairūs valikliai, kurie ne reikalingi higienai, tačiau ir nuo jos priklausomai sveikatai: vonios ir kriauklės valiklis, tualeto tabletės, efektyvi kalkių šalinimo priemonė ir kiti sanitariniai valikliai. Patogiai.lt rasite viską ko reikia, kad kemperio ir karavano priežiūra būtų greita ir paprasta.

  Užsisakius priemones jos Jūsų nurodytą adresą pasieks per porą dienų, tad nesukite dėl nieko galvos – Patogiai.lt padarys viską, ko reikia, kad Jūsų transporto priemonės būtų sutvarkytos nuo A ii Ž. Sanitarinio mazgo priedai ir aksesuarai dažnai parduodami su akcijomis, tad pasinaudokite galimybėmis įsigyti geriausios kokybės valiklius pigiau.

  Patogiai.lt sanitarinio mazgo priedai ir aksesuarai – labai įvairūs, tačiau tuo pačiu visi labai kokybiški, tad ir ilgaamžiai.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  0 193
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.