Prekės vaikams

Modeliukų rinkinys AKTUELL 2012 Modeliukų rinkinys AKTUELL 2012
  Turime
  28,45 EUR
  Modeliukų rinkinys AKTUELL 2012, kurį sudaro kopija HYMER-B klasės SL kelioninio automobilio, Mercedes-Benz E klasės T-Modell mašina, HYMER NOVA S690 priekaba. Mastelis 1:87.
  Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

  Kiekvieno tėvelio tikslas yra užtikrinti, kad mažieji augtų apsupti meile ir daiktais, kurie būtini jo ugdymuisi ir tuo pačiu lavinimuisi. Norėdami Jums padėti apsirūpinti kur kas paprasčiau ir greičiau – vienoje vietoje talpiname labai daug skirtingų daiktų, kurie padės mažajam puikiai jaustis gamtoje: miške, sode, parke, tad negaiškite laiko ir įsigykite viską, ko tik reikia, kad mažasis būtų laimingas.

  Prekės vaikams gamtoje labai įvairios ir tuo pačiu mes siūlome labai platų pasirinkimą. Štai todėl ieškoti siūlome kartu su vaikučiais, o perkant internetu tai yra paprasta kaip niekada.

  Jeigu norite, kad mažasis jaustųsi savarankiškai – leiskite jam vasaros naktis leisti palapinėje, net ir namų sode, kur atrandamas gamtos pasaulis ir grožis. Greta palapinės puikiai derės ir nedidelės vaikiškos kėdutės, kurios nuo skirtų saugusiems skiriasi tik savo dydžiu. Taip mažasis jausis lygiavertis su tėveliais, kurie taip pat mėgsta sėdėti tokiose kėdėse prie laužo ir gerti šiltą kakavą. Kad buvimas gamtoje būtų dar malonesnis – siūlome pasirūpinti žaisliukais, kurie eis mažajam pasinerti į tokį pasaulį, kokiame jis nori būti. Nuo žaislų kurie skirti grupei žmonių iki tokių, kurie skirti porai bei vienam vaikučiui. Juk nieko nėra smagiau, kai visa šeima mušinėja kamuolį! Galiausiai, kad žaisliukus būtų paprasta ir patogu transportuoti iš vienos vietos į kitą – į pagalbą Jums atskuba sulankstomas vežimėlis, kuri leis baigus žaisti greitai ir paprastai susitvarkyti.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  28 29

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.