Žibintai

Žibintas LUMOSTAR C270 Žibintas LUMOSTAR C270
  Turime
  Žibintai

  Žibintas LUMOSTAR C270

  063275
  34,00 EUR
  Kelioninis dujinis žibintas LUMOSTAR® C270. Pakabinimo/nešimo grandinėlė.
  Žibintas CAMPING 206 L
   Turime
   Žibintai

   Žibintas CAMPING 206 L

   040480
   37,60 EUR
   Kelioninis dujinis žibintas CAMPING 206 L su specialiu degimo sieteliu
   Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

   Mėgstate gamtą ir joje aktyviai lankotės nepriklausomai nuo to, koks lauke yra oras? Džiugu, kadangi būdami gamtoje gerinate savo psichologinės sveikatos būklę, taip pat fiziškai judate, galiausiai, pasiilsite. Žinoma, siekiant, kad buvimas gamoje būtų malonus – reikia įsigyti įrangą, kuri garantuoja, kad net ir tamsiuose miškuose galima labai kokybiški praleisti laiką bei išvengti bet kokių gamtoje esančių sunkumų. Vienas jų – maistas. Kokybiški žibintai daugeliui yra ne galimybė, tačiau būtinybė, kuri padeda buvimą gamtoje padaryti kur kas malonesniu, suteikia galimybę pasigaminti skaniausius troškinius iš miške rastų grybų. Žibintai pritaikyti keliaujančio žmogaus poreikiams, tad jie nėra sunkūs, matmenys maži, tačiau patys balionai yra talpūs. Tai – daugkartinio naudojimo žibintai, tad juos galėsite išnaudoti per keliasdešimt kartų nusprendus pasišildytu maistą arba išsivirti arbatą.

   Kelioninis žibintas gali degti skirtingą laiko tarpą priklausomai nuo dydžio. Taip pat skiriasi ir liepsnos intensyvumas, jo pakabinimo mechanizmas, galiausiai, transportavimo pozicija. Tai įranga, kuri naudojama ne tik vasaromis, tačiau ir žiemos metu. Juk nėra nieko skaniau, kaip žiemą keptos bulvės!

   Užsisakius prekes galite pasinaudoti ir pinigų grąžinimo galimybėmis, kurių prireikia labai retai. Jeigu nerandate tokio žibinto, kokio Jums labiausiai reikia – prašome su mumis susisiekti ir pagal Jūsų poreikius pateiksime labiausiai tinkamą įrangą, kuri garantuos, kad kelionė bus komfortabili.

   Filtruojama pagal

   Kaina
   34 38

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.