Žibintai

Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Mėgstate gamtą ir joje aktyviai lankotės nepriklausomai nuo to, koks lauke yra oras? Džiugu, kadangi būdami gamtoje gerinate savo psichologinės sveikatos būklę, taip pat fiziškai judate, galiausiai, pasiilsite. Žinoma, siekiant, kad buvimas gamoje būtų malonus – reikia įsigyti įrangą, kuri garantuoja, kad net ir tamsiuose miškuose galima labai kokybiški praleisti laiką bei išvengti bet kokių gamtoje esančių sunkumų. Vienas jų – maistas. Kokybiški žibintai daugeliui yra ne galimybė, tačiau būtinybė, kuri padeda buvimą gamtoje padaryti kur kas malonesniu, suteikia galimybę pasigaminti skaniausius troškinius iš miške rastų grybų. Žibintai pritaikyti keliaujančio žmogaus poreikiams, tad jie nėra sunkūs, matmenys maži, tačiau patys balionai yra talpūs. Tai – daugkartinio naudojimo žibintai, tad juos galėsite išnaudoti per keliasdešimt kartų nusprendus pasišildytu maistą arba išsivirti arbatą.

Kelioninis žibintas gali degti skirtingą laiko tarpą priklausomai nuo dydžio. Taip pat skiriasi ir liepsnos intensyvumas, jo pakabinimo mechanizmas, galiausiai, transportavimo pozicija. Tai įranga, kuri naudojama ne tik vasaromis, tačiau ir žiemos metu. Juk nėra nieko skaniau, kaip žiemą keptos bulvės!

Užsisakius prekes galite pasinaudoti ir pinigų grąžinimo galimybėmis, kurių prireikia labai retai. Jeigu nerandate tokio žibinto, kokio Jums labiausiai reikia – prašome su mumis susisiekti ir pagal Jūsų poreikius pateiksime labiausiai tinkamą įrangą, kuri garantuos, kad kelionė bus komfortabili.

Filtruojama pagal

Kaina
34 38

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.