Medžiagos remontui

Montažiniai klijai/sandarinimo masė
  Išparduota
  11,00 EUR
  Kodiplast CT100 - sandarinimo masė kemperių langų, liukų ir kitų įrangos montavimui. UV stabili, elastinga islieka dešimtmečius. Gamintojas: Kommerling Chemische Fabrik GmbH, Vokietija. Tūris: 570 ml Spalva: pilka
  Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

  Pramoginiams laivams skirtos medžiagos remontui padės užsitikrinti, kad iškilus bet kokiems nesklandumams juos pavyks greitai sutvarkyti. Patogiai.lt siūlomos medžiagos remontui yra ypatingos tuo, kad jos sukurtos būtent pramoginiams laivams, tad galite jaustis ramus, kad susiradęs geras medžiagas išspręsite bet kokias su laivu susijusias problemas ir galėsite džiaugtis jo funkcionalumu. Nesvarbu, ar laivas yra skirtas kaip darbo priemonė, ar turite jį savoms reikmėms – siūlome įvertinti galimybes ir rinkis kokybę, kurios kaina yra gana maža.

  Patogiai.lt siūlomos medžiagos remontui, jas užsisakius, bus pristatytos efektyviai iki Jūsų nurodyto adreso Jums labiausiai tinkamu metu, tad siūlome sutaupyti laiko ir rinktis patraukliausią pasiūlymą. Juolab, jeigu turite kokių  nors klausimų – lengvai į juos visus atsakysime, kad tik pavyktų paprasčiau pasirinkti Jums labiausiai priimtiną variantą. Netikusioms prekėms suteikiame pinigų grąžinimo garantiją, tad galite jaustis ramus, kad užsakyta produkcija atitiks Jūsų poreikius. Taip pat galite pasirinkti Jums labiausiai tinkamą prekių pristatymo būdą. Patogiai.lt dirba tam, kad klientai galėtų džiaugtis funkcionalumu, kuris leis rasti viską, ko reikia pramoginiams laivams vienoje vietoje.

  Patogiai.lt – viskas, ko reikia sėkmingai Jūsų laivo priežiūrai vienoje vietoje. Jeigu nerandate specializuotos prekės pramoginiams laivams – susisiekite ir galbūt mes ją galėsime Jums pasiūlyti. Kad plaukimai laivais būtų saugūs ir atitiktų poreikius.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  11 11

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.