Laikikliai gėrimams

Laikiklis gėrimams Laikiklis gėrimams
  Turime
  Laikikliai gėrimams

  Laikiklis gėrimams

  1056R
  11,60 EUR
  Universalus laikiklis gėrimams, stiklinėms. Tvirtinamas prie ortakio, kad būtų galima pašildyti ar atvėsinti gėrimus. Reguliuojamas.
  Laikiklis gėrimams Laikiklis gėrimams
   Turime
   Laikikliai gėrimams

   Laikiklis gėrimams

   9932424
   7,25 EUR
   Universalus laikiklis gėrimams: puodeliui, buteliui, skardinei. Tinka iki 2 litrų buteliams.Šis laikiklis pritaikytas montuoti įvairiose transporto priemonėse: lengvuosiuose automobiliuose, karavanuose, kemperiuose, kateriuose ir kt.Spalva:juoda.
   Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

   Ilgų kelionių su transporto priemonėmis metu norisi po ranka turėti skanių gėrimų, kurie leistų Jums pilnai atsipalaiduoti, paskanauti ir galbūt kiek nuraminti kiek sudirgintą skranduką. Labai svarbu, kad gėrimai visada būtų po ranka, tačiau jie netrukdytų vairuoti. Tai reiškia, kad kelionės metu negalima visą laiką laikyti gėrimo rankoje, kadangi taip rizikuojate pakliūti į avarinę situaciją. Alternatyva – laikikliai gėrimams, kurie Patogiai.lt prekybos vietoje yra tokie įvairūs, jog kiekvienas gebės rasti sau labiausiai tinkamą.

   Laikikliai gėrimams yra sukurti taip, kad juose būtų galima laikyti skirtingo pobūdžio gėrimus. Tai yra:

   • Laikyti kavos puodelius.
   • Skardines limonado.
   • Sulčių pakelius.
   • Mineralinio vandens buteliukus.
   • Ir taip toliau.

   Kadangi laikikliai lengvai nuimami ir vėl uždedami – patogiai galima pagal poreikius keisti jų vietą. Perkant nepamirškite, kad patogiai laikyti savo gėrimą nori ne tik vairuotojas, tačiau ir visi kelionės dalyviai, tad visada verta įsigyti keturis arba penkis, kad visi liktų patenkinti.

   Laikikliai gėrimams yra sukurti taip, kad puikiai išlaikyti iš nemažą svorį. Juolab, jie yra labai tvirti, tad net ir važiuojant sudėtingais keliai – nekils pavojus kelyje, gėrimas tikrai neišsilies. Užsisakius dabar laikiklis greitai pasieks Jūsų namų duris, tad suteikite sau galimybę suteikti kelionėms kur kas daugiau komforto, kurį Jums gali pasiūlyti Patogiai.lt.

   Filtruojama pagal

   Kaina
   7 12

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.