Laisvalaikiui gamtoje

Dry Sack Ultra-Sil
  Turime
  Kelioniniai krepšiai ir pakavimo maišai

  Dry Sack Ultra-Sil

  Sea to Summit
  fritz-000000
  16,22 EUR
  Rodoma 1-24 iš 1955 prekės(-ių)

  Mėgstate aktyviai leisti laiką gamtoje? Tokiu atveju, kad tas aktyvumas būtų neatsiejamas nuo patogumo – siūlome pasižvalgyti po Patogiai.lt prekybos vietą ir įsigyti viską, ko reikia, kad iškylavimas būtų kuo komfortabilesnis. Nuo vandens pramogoms skirtos įrangos, kuri leis ne tik plaukti, tačiau tai daryti visiškai saugiai, iki šviestuvų, kurie būtini įsikūrus stovyklos vietą. Tai puikus būdas apsisaugot nuo smalsių gyvūnų akių. Taip pat aktyviai perkama įranga, kuri garantuoja, kad nakvynė gamtoje bus puiki: čiužiniai, miegmaišiai, šviestuvai, apsaugos nuo uodų, kuprinė, kuriose nakties metu saugiai bus svarbiausi daiktai. O kad buvimas gamtoje tikrai būtų pats geriausias – tokiu atveju siūlome įsigyti gaminimo įrangą, kurioje galėsite išvirti miške rastus grybus: dujinė įranga, specialūs puodai bei indai. Patogiai.lt prekybos vietoje rasite viską, ko reikia, kad laisvalaikis gamtoje būtų kuo malonesnis!

  Laisvalaikiui gamtoje siūloma įranga atitinkančius aukščiausius reikalavimus, kadangi prekiaujama tik žinomiausių gamintojų gaminiais, kurie kainuoja nedaug, tačiau tarnauja – ilgai. Tai puikiai atpažįstami prekiniai vardai: HABA, High Peak, Jack Wolfskin, Montague ir daugelis kitų, kurie dažnai įvardijami kaip kokybės sinonimas. Kadangi įranga yra labai tvirta – ji sėkmingai tarnaus daugelyje žygių ir padės buvimą gamtoje paversti tikru malonumu, kuris įtrauks visą šeimą.

  Kai norisi, kad laisvalaikis gamtoje būtų kaip namuose ir po ranka turėtumėte viską, ko reikia – tokiu atveju Patogiai.lt turėtų būti Jūsų pasirinkimas.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  0 5592
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.