Priežiūros priemonės

Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Paviljonai ir tentai yra ilgaamžis iš labai tvirtas pasirinkimas, kuris nereikalauja daug priežiūros, tačiau teikia gerą apsaugą nuo lietaus, vėjo ir saulės. Žinoma, jeigu norite, kad kokybiški Patogiai.lt tentai ir paviljonai Jums tarnautų kuo ilgiau – tokiu atveju siūlome įsigyti specialias priežiūros  priemones, kurios padeda išlaikyti ne tik jų estetiką, tačiau ir patvarumą.

Priežiūros priemonių katalogas yra nuolatos pildomas, tad siūlome sekti informaciją ir pačiam pirmam pasinaudoti geriausiais pasiūlymais, kurie suteikia galimybę užtikrinti daikto ilgaamžiškumą bei funkcionalumą. Priežiūros daiktų dėžutėje visada turi būti specialus siuvimo siūlas, adata, siuvimo ylos komplektas, izoliacijos priemonės ir visi kiti daiktai, kurie padės Jums patiems pasirūpinti paviljonais ir džiaugtis daikto naudingumu bent jau kelerius metus.

Filtruojama pagal

Kaina
5 6

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.