Dujų signalizatoriai

Papildoma sirena
  Turime
  Dujų signalizatoriai

  Papildoma sirena

  Thitronik
  fritz-443500
  30,49 EUR
  Rodoma 1-24 iš 38 prekės(-ių)

  Kokybiška dujų sistema Jūsų karavane garantuos, kad net ir pačios ilgiausios kelionės bus labai patogios, kadangi galėsite pasigaminti tiek maisto, kiek norėsite, juolab, galėsite karavaną šildytis pačiu patogiausiu dujiniu būdu. Tiesa, kokybiškam dujų naudojimui reikalingi ir dujų signalizatoriai, kurie padeda paprasčiau sekti dujinius nutekėjimus ir tuo pačiu užtikrina, kad kelionės metu jaustumėtės visiškai saugus.

  Patogiai.lt dujų signalizatoriai ir jų priedai yra labai įvairūs, tad taip tikimasi, jog kiekvienas ras tai, ko jam reikia.

  • 230 V įtampos adapteris signalizacijai GBA-I.
  • Anglies monoksido jutiklis GAS pro.
  • Radijo imtuvas SOPOALARM plus.
  • Ir daugelis kitų.

  Jeigu nesate tikras dėl pasirinkimo ir nežinote, kuris dujų signalizatorius labiausiai Jums tinka – kviečiame susisiekti asmeniškai ir mūsų profesionalai mielai Jums atsakys į visus klausimus bei padės pasirinkti tokią įrangą ir tokius jos priedus, kurie yra būtini saugiai ir kokybiškai sistemai.

  Patogiai.lt nuolatos skelbia įvairias akcijas, pasiūlymus ir nuolaidas, kurie suteikia galimybę sutaupyti ir tai ko ieškote įsigyti kur kas pigiau. Juolab, katalogas nuolatos pildomas, tad jeigu nerandate  šiuo metu, tikėtina, kad rasite rytoj.

   

  Filtruojama pagal

  Kaina
  8 406
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.