Dujų signalizatoriai

Rodoma 1-24 iš 38 prekės(-ių)

Kokybiška dujų sistema Jūsų karavane garantuos, kad net ir pačios ilgiausios kelionės bus labai patogios, kadangi galėsite pasigaminti tiek maisto, kiek norėsite, juolab, galėsite karavaną šildytis pačiu patogiausiu dujiniu būdu. Tiesa, kokybiškam dujų naudojimui reikalingi ir dujų signalizatoriai, kurie padeda paprasčiau sekti dujinius nutekėjimus ir tuo pačiu užtikrina, kad kelionės metu jaustumėtės visiškai saugus.

Patogiai.lt dujų signalizatoriai ir jų priedai yra labai įvairūs, tad taip tikimasi, jog kiekvienas ras tai, ko jam reikia.

  • 230 V įtampos adapteris signalizacijai GBA-I.
  • Anglies monoksido jutiklis GAS pro.
  • Radijo imtuvas SOPOALARM plus.
  • Ir daugelis kitų.

Jeigu nesate tikras dėl pasirinkimo ir nežinote, kuris dujų signalizatorius labiausiai Jums tinka – kviečiame susisiekti asmeniškai ir mūsų profesionalai mielai Jums atsakys į visus klausimus bei padės pasirinkti tokią įrangą ir tokius jos priedus, kurie yra būtini saugiai ir kokybiškai sistemai.

Patogiai.lt nuolatos skelbia įvairias akcijas, pasiūlymus ir nuolaidas, kurie suteikia galimybę sutaupyti ir tai ko ieškote įsigyti kur kas pigiau. Juolab, katalogas nuolatos pildomas, tad jeigu nerandate  šiuo metu, tikėtina, kad rasite rytoj.

 

Filtruojama pagal

Kaina
10 488
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.