AMS - kombinuota rankena

  Dujų aliarmo įrenginys

  fritz-467320
  141,34 EUR

  Galutinis dujų ir anestetikų dujų aliarmo įtaisas.
  AMS-KOMBIALARM yra savarankiška įspėjimo sistema su įmontuotu jutikliu ir garso signalo siųstuvu. Sistema turi labai specialią jutiklių sistemą, kuri leidžia įrenginį naudoti ir kaip dujų detektorių, ir kaip anestezijos dujų įspėjimo sistemą. Be to, sistema suteikia galimybę - priklausomai nuo transporto priemonės dydžio - prijungti du papildomus jutiklius. Prijungiant išorinius įspėjamuosius įtaisus (pvz., Žaibo signalinę lemputę), galima naudoti relės išėjimą. Dujoms butanas / propanas / metanas, slenkstis yra gerokai mažesnis už apatinę dujų užsidegimo ribą, ty ta vieta, kurioje susidaro sprogusis mišinys. Jutiklio slenkstis nustatomas visiškai automatiškai.

  Techniniai duomenys: srovės suvartojimas ramybėje apie 90 mA, aliarmas apie 145 mA, relės išėjimas 1 A / 30 V DC. Atsparumo slenkstis: butanas apie 0,4%, propanas apie 0,5%, metanas apie 0,8%, anestezijos dujos - apie 100 ppm.
  Spalva
  Baltas
  Matmenys (LxWxH)
  30 x 115 x 90 mm
  Darbinė įtampa
  12V
  Tujų detektoriaus tipas
  Combi signalizacija
  Optinis signalas
  -
  Žadintuvas
  85 dB
  Įspėja
  Anestetikas dujų
  Būk pirmas! Palik prekės atsiliepimą.

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.