Priedai

Rodoma 1-24 iš 33 prekės(-ių)

Šildymas ir vėsinimas yra būtinas visuose karavanuose, kadangi tik tokiu atveju kelionių metu pavyks jaustis puikiai. Žinoma, kad įranga veiktų sklandžiai ir tuo pačiu saugiai – reikalingi ir papildomi priedai, kurie užtikrins, kad transporto priemonėje, kuri bus Jūsų laikini namai, bus visko ko reikia ir važiavimas bus labai komfortabilus.

Šildymo ir vėdinimo priedai internetu yra labai įvairūs, tad pradėjus ieškoti pamatysite, kad egzistuoja labai plati pasiūla. Jeigu nesate tikras, ko Jums reikia, kad sistemos veiktų sklandžiai, į kokius priedus verta investuoti – siūlome pasitarti su Patogiai.lt konsultantais, kurie atsakys į visus klausimus bei pritaikys reikalingus priedus prie Jūsų sistemos.

Funkcionalesnei sistemai dažniausiai būtinas Truma vandens jungtys, kurios konkrečiai tinka šio gamintojo šildymo įrangai. Taip pat aktyviai perkami šalto oro vamzdžiai, kurie pritaikyti skirtingoms sistemoms. Papildomam saugumui rekomenduojami aušintuvo maišeliai, Truma kompensuojančio rėmo komplektas sandarinimo rėmui ir daugelis kitų priedų, kurie užtikrins sklandesnį sistemos veikimą. Reguliariai siūlomos akcijos padės įrangą įsigyti pigiau, tad sekite info ir pasinaudokite pasiūlymais.

Filtruojama pagal

Kaina
1 1776
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.