Stogo liukai ir ventiliatoriai

Montažiniai klijai/sandarinimo masė
  Išparduota
  11,00 EUR
  Kodiplast CT100 - sandarinimo masė kemperių langų, liukų ir kitų įrangos montavimui. UV stabili, elastinga islieka dešimtmečius. Gamintojas: Kommerling Chemische Fabrik GmbH, Vokietija. Tūris: 570 ml Spalva: pilka
  Rodoma 1-24 iš 128 prekės(-ių)

  Kemperiai dažniausiai naudojami vasaros metu, kadangi šiltuoju periodu kelionės būna kur kas komfortabilesnės ir tiesiog kur kas paprastesnės. Tokiu atveju siūlome apgalvoti – kokias vėdinimo priemones naudosite, kad net ir labai kaitriomis dienomis pavyktų stovinčioje transporto priemonėje jaustis puikiai ir didelė kaitra nesugadins Jums kelionės.

  Dažniausiai pasirenkami ir labai Patogiai.lt rekomenduojami stogo liukai yra aukštos kokybės, o jų integracija yra gana greitai ir paprasta. Juk nėra nieko maloniau, kad važiavimo metu į transporto priemonės vidų patenka maloni gaiva, kuri suteikia galimybę atsipalaiduoti ir pajusti malonią vėsą. Taip pat papildomi vėsinimui labai rekomenduojami ventiliatoriui, kurie galite naudotis ir tada, kai stovite. Patogiai.lt ventiliatoriai atitinka net ir pačių išrankiausių žmonių poreikius, tad jeigu norite džiaugtis ilgaamžę bei labai tvirta kokybe – siūlome pirkti pas mus. Juolab, reguliariai siūlomos įvairios akcijos ir nuolaidos, tad pasinaudokite jomis ir aukšto kokybės vėdinimo įrangą kemperiams įsigykite kur kas pigiau.

  Svarbiausia, kad tiek stogo liukai, tiek ventiliatoriai suteiks daugiau komforto, tad tokiu atveju net ir pačios ilgiausios kelionės nebus sudėtingos ir tuo pačiu norėsis jomis mėgautis kuo ilgiau. Tegul labai didelė kaitra negąsdina Jūsų! Patogiai.lt pasirūpins viskuo, ko Jums gali reikėti. Jeigu kažko nerandate – kviečiame su mumis susisiekti!

  Filtruojama pagal

  Kaina
  0 2313
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.