Stogo liukai ir ventiliatoriai

Heki spoileris
  Turime
  Stogo liukai ir ventiliatoriai

  Heki spoileris

  Dometic
  fritz-000000
  75,23 EUR
  Heki 2 stoglangis
   Turime
   Stogo liukai ir ventiliatoriai

   Heki 2 stoglangis

   Dometic
   fritz-179820
   615,17 EUR
   Rodoma 1-24 iš 97 prekės(-ių)

   Kemperiai dažniausiai naudojami vasaros metu, kadangi šiltuoju periodu kelionės būna kur kas komfortabilesnės ir tiesiog kur kas paprastesnės. Tokiu atveju siūlome apgalvoti – kokias vėdinimo priemones naudosite, kad net ir labai kaitriomis dienomis pavyktų stovinčioje transporto priemonėje jaustis puikiai ir didelė kaitra nesugadins Jums kelionės.

   Dažniausiai pasirenkami ir labai Patogiai.lt rekomenduojami stogo liukai yra aukštos kokybės, o jų integracija yra gana greitai ir paprasta. Juk nėra nieko maloniau, kad važiavimo metu į transporto priemonės vidų patenka maloni gaiva, kuri suteikia galimybę atsipalaiduoti ir pajusti malonią vėsą. Taip pat papildomi vėsinimui labai rekomenduojami ventiliatoriui, kurie galite naudotis ir tada, kai stovite. Patogiai.lt ventiliatoriai atitinka net ir pačių išrankiausių žmonių poreikius, tad jeigu norite džiaugtis ilgaamžę bei labai tvirta kokybe – siūlome pirkti pas mus. Juolab, reguliariai siūlomos įvairios akcijos ir nuolaidos, tad pasinaudokite jomis ir aukšto kokybės vėdinimo įrangą kemperiams įsigykite kur kas pigiau.

   Svarbiausia, kad tiek stogo liukai, tiek ventiliatoriai suteiks daugiau komforto, tad tokiu atveju net ir pačios ilgiausios kelionės nebus sudėtingos ir tuo pačiu norėsis jomis mėgautis kuo ilgiau. Tegul labai didelė kaitra negąsdina Jūsų! Patogiai.lt pasirūpins viskuo, ko Jums gali reikėti. Jeigu kažko nerandate – kviečiame su mumis susisiekti!

   Filtruojama pagal

   Kaina
   2 1622
   Gamintojas
   daugiau... mažiau

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.