Indai kempinge

Rodoma 1-24 iš 1661 prekės(-ių)

Jeigu daug reikalaujate – tokiu atveju reikia pasirūpinti daiktais, kurie gali garantuoti, kad net ir pačios ilgiausios kelionės bus labai patogios. Viena iš tokių galimybių yra indai kempinge, kurie garantuos, kad maisto gaminimas net ir gamtoje bus tikras malonumas. Namų ūkiui keliaujant indai yra būtini ir Patogiai.lt siūlo labai platų jų pasirinkimą, kad kiekvienas įsigyti tokius, kurių jam labiausiai reikia. Juk skiriantis mitybos įpročiams dažnai reikalingi ir konkretūs indai.

  • Stalo įrankiai būtini, kadangi kelionės metu daugelis liečia rankomis įvairius daiktus, žemes ir tuo pačiu bakterijas gali pernešti ant maisto. Taigi, būtini salo įrankiai ir reguliarus lankų plovimas.
  • Maisto gaminimui skirti puodai bei keptuvės padės Jums pagaminti net ir pačius skaniausius patiekalus. Nesvarbu, kad esate toli nuo namų. Vistiek gali valgyti tokį maistą, kuris skanus kaip namuose.
  • Taurės, stiklinės, puodeliai leis gerti ne tik limonadus, tačiau ir skanią rytinę kavą. Patogiai.lt puodelių pasirinkimas ypač platus, tas rasite Jums labiausiai tinkamus, kurie ne tik skiriasi medžiaga, tačiau taip pat ir stiliumi.
  • Plastiko ir melamino indai garantuos skanų maistą. Juk taip gera valgyti gamtoje.
  • Kelioniniai indai ir įrankiai pritaikyti daug judantiems asmenims. Siūlome rinktis ne tik stilių, tačiau ir kokybę, kurią Patogiai.lt siūlo konkurencingomis kainomis.
  • Termosiniai puodeliai ir kiti termosai puikiai išlaiko šilumą, tad nuostabus pasirinkimas vėsiuoju metų laiku.
  • Gertuvės skirtos kiekvienai dienai. Gertuvė gali įpratinti jus kasdien gerti vandenuką.

Patogiai.lt namų ūkiui keliaujant skirti indai padės Jums vienoje vietoje įsigyti viską, ko reikia, kad atostogos būtų malonios ir neatsiejamos nuo skanaus bei maistingo maisto.

Filtruojama pagal

Kaina
0 667
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.