Baldai

Staltiesės 4vnt
  Turime
  Baldų detalės ir priedai

  Staltiesės 4vnt

  BERGER
  fritz-437740
  5,07 EUR
  Rodoma 1-24 iš 563 prekės(-ių)

  Buvimas gamtoje – geriausia terapija, kuri gali padėti visiškai atsipalaiduoti, puikiai jaustis, labai dažnai padeda ir sergant pačiomis įvairiausiomis ligomis. Galima drąsiai sakyti, kad buvimas gamoje yra tarsi vaistas tiek nuo fizinių, tiek nuo psichologinių problemų. Svarbiausia, kad šiais laikais laiko leidimas medžių apsuptyje tikrai nereiškia diskomforto, kankinančių vabzdžių bei kieto miego, kadangi specialūs baldai, kurie yra pritaikyti laukui, leis maksimaliai atsipalaiduoti ir puikiai jaustis, užsitikrinti, kad laiko leidimas miške bus geriausias Jūsų sprendimas, kurį norėsis kartoti vėl ir vėl.

  Buvimui gamtoje reikalingi labai skirtingi baldai, kadangi jie gali užtikrinti, kad komfortas bus 100-centinis.

  1. Stalai
  2. Kėdės.
  3. Lovos, gultai
  4. Uždangalai.
  5. Spintos, spintelės ir krepšiai.

  Jeigu keliaujate su palapinėmis, tokiu atveju dažniausiai nereikia labai daug baldų, kadangi dažnu atveju tai – trumpalaikė kelionė. Priešingai keliaujantiems su kemperiais, kadangi tokiu atveju visada norisi, jog kad ir ko prireiktų – viskas būtų po ranka. O ir patys kemperiai dažniausiai labai dideli ir erdvūs, tad juose galima sutalpinti labai daug skirtingų daiktų, kurie gali užtikrinti, kad kelionė bus maloni kaip niekada, o ir buvimas gamtoje bus tarsi namuose. Pasitikite aukščiausia kokybe, kurią galime Jums užtikrinti kartu suderindami ir mažą kainą, kuri vilioja komfortabilaus gyvenimo mylėtojus!

  Filtruojama pagal

  Kaina
  2 344
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.