Šeimyninės palapinės

Rodoma 1-24 iš 69 prekės(-ių)

Geros atostogos gamtoje yra neatsiejamos nuo kokybiškos palapinės, kuri gali užtikrinti, kad ne tik gerai miegosite, tačiau ir saugiai leiskite dienas, kai lauke yra didelė kaitra. Keliaujantiems su šeima arba su didele draugų kompanija labiausiai rekomenduojamos šeimyninės palapinės. Jos vertinamos ne tik dėl savo dydžio, tačiau ir kambariukų gausos.

Geros kokybės šeimyninės palapines Patogiai.lt prekybos vietoje atitinka net ir pačių išrankiausių žmonių poreikius, tad siūlome palyginti alternatyvas, įvertinti jas, galiausiai, sekti pasiūlymus, kadangi Patogiai.lt nuolatos siūlo akcijas bei nuolaidas.

Sumokėkite mažiau, tačiau gaukite daugiau! Viskas tobulam Jūsų poilsiui kartu su Patogiai.lt. Jeigu nesate tikras, kuri šeimyninė palapinė Jums labiausiai tinka – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais. Esame tam, kad Jums padėtume.

Filtruojama pagal

Kaina
141 3249
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.