Transportavimo dėžės ir kopėčios

Rodoma 1-24 iš 61 prekės(-ių)

Keliaujantiems kemperiams dažniausiai kyla klausimas – kaip susitalpinti visus reikalingus daiktus su savimi, kad kelionės nieko nieko nepritrūktų? Dažniausiai tokiu atveju papildomai pasirenkamos transportavimo dėžės, kuriose galima laikyti ne tik svarbiausius daiktu, tačiau ir smulkmenas, kadangi pačios dėžės yra gana talpios. Tiesa, Patogiai.lt siūlo labai daug skirtingų galimybių, tad pagal poreikius kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Nuo mažesnių, kuriose dažniausiai laikomi įrankiai iki labai didelių, kuriose dedami visi kartu reikalingi daiktai.

Kemperių transportavimo dėžės dažniausiai būna tvirtinamos transporto priemonės išorinėje pusėje. Vienu atveju jos gale, o kitu atveju – šonuose. Čia jau kiekvieno asmens pasirinkimas, tik siūlome nepamiršti, kad reikia įvertinti reikalingos dėžės dydį ir tuo pačiu apsispręsti, kurioje vietoje geriausią j yra talpinti. Jeigu tiksliai žinote kokius daiktus planuojate laikyti – tokiu atveju siūlome susisiekti su Patogiai.lt konsultantais, kurie mielai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus bei padės rasti tai, ko reikia, kad kelionės būtų labai patogios. Galiausiai, kartu su transportavimo dėžėmis Patogiai.lt siūlo įsigyti ir kokybiškas kopėčias, kurios dažniausiai reikalingos stogui pasiekti. Žinoma, jos dažniausiai naudojamos tokiu atveju, kai specialios dėžės talpinamos ant stogo arba tokiu atveju, kai reikia nuo stogo nuimti dviračius, kurie ten laikomi specialiais laikikliais.

Filtruojama pagal

Kaina
0 4221
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.