Priedai dviračių laikikliams

tvirtinimo letena
  Turime
  Priedai dviračių laikikliams

  tvirtinimo letena

  Euro Carry
  fritz-000000
  33,76 EUR
  Rodoma 1-24 iš 102 prekės(-ių)

  Labai dažnai keliaujantys kemperiais taip pat kartu su savimi pasiima ir dviračius, kadangi su jais pasiekti tam tikras vietas yra kur kas paprasčiau ir patogiau. Žinoma, dviračiu vežimas kemperio viduryje dažniausiai nepatogus sprendimas, kadangi užima daug vietos. Kur kas geriau dviratį pritvirtinti kemperio gale arba šone. Svarbiausia, žinoma, tvirtinti su kokybiškomis priemonėmis, kadangi tik tokiu atveju galėsite jaustis visiškai ramus, kad net ir pačios ilgiausios kelionės bus įveikiamos be jokio vargo ir tuo pačiu saugiai.

  Patogiai.lt siūlomi dviračių laikikliai yra labai įvairūs. Pradėjus ieškoti pamatysite, kad pasiūla yra labai plati. Nuo tokių, kurie skirti įmantresnėms transporto priemonėms iki standartinių, kurie tinka tinka vežantiems mišraus tipo dviračius. Įsigijus svarbu juos tinkamai pritvirtinti, kadangi tik tokiu atveju galite  jaustis ramus dėl pervežimo. Taip pat montuojant nepamirškite laikytis visų saugumo reikalavimų.

  Papildomai siūlome įsigyti visus priedus, ne tik laikiklius, kurie suteiks kelionei patogumo ir tuo pačiu saugumo. Priedų pasirinkimas labai platus bei įvairus, tad kiekvienas ieškantis ras tai, ko riekia, kad tiek dviračio pervežimas, tiek važiavimas apskritai būtų saugus kaip niekada.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  5 477
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.