Priedai dviračių laikikliams

Rodoma 1-24 iš 139 prekės(-ių)

Labai dažnai keliaujantys kemperiais taip pat kartu su savimi pasiima ir dviračius, kadangi su jais pasiekti tam tikras vietas yra kur kas paprasčiau ir patogiau. Žinoma, dviračiu vežimas kemperio viduryje dažniausiai nepatogus sprendimas, kadangi užima daug vietos. Kur kas geriau dviratį pritvirtinti kemperio gale arba šone. Svarbiausia, žinoma, tvirtinti su kokybiškomis priemonėmis, kadangi tik tokiu atveju galėsite jaustis visiškai ramus, kad net ir pačios ilgiausios kelionės bus įveikiamos be jokio vargo ir tuo pačiu saugiai.

Patogiai.lt siūlomi dviračių laikikliai yra labai įvairūs. Pradėjus ieškoti pamatysite, kad pasiūla yra labai plati. Nuo tokių, kurie skirti įmantresnėms transporto priemonėms iki standartinių, kurie tinka tinka vežantiems mišraus tipo dviračius. Įsigijus svarbu juos tinkamai pritvirtinti, kadangi tik tokiu atveju galite  jaustis ramus dėl pervežimo. Taip pat montuojant nepamirškite laikytis visų saugumo reikalavimų.

Papildomai siūlome įsigyti visus priedus, ne tik laikiklius, kurie suteiks kelionei patogumo ir tuo pačiu saugumo. Priedų pasirinkimas labai platus bei įvairus, tad kiekvienas ieškantis ras tai, ko riekia, kad tiek dviračio pervežimas, tiek važiavimas apskritai būtų saugus kaip niekada.

Filtruojama pagal

Kaina
0 655
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.