Skėčiai nuo saulės ir širmos

Rodoma 1-24 iš 69 prekės(-ių)

Skėčiai nuo saulės ir širmos pasirūpins, kad Jūsų atostogos būtų komfortabilios ir pavyktų išvengti kaitrios saulės daromos įtakos žmogaus organizmui. Patogiai.lt siūlo labai daug skirtingų prekių, kurios tinka įvairiems pasisėdėjimams lauke. Širmos dažniausiai naudojamos soduose, kai reikalingas ilgalaikis, stacionarus apsisaugojimas nuo saulės, o skėčiai puikiai pasitarnauja tada, kai keliaujate į pliažą, tačiau norite išvengti per didelės kaitros. Tai – smulkmena, kuri gali Jums padėti kur kas geriau jaustis, juolab, išvengti nemalonių perkaitimo simptomų.

Patogiai.lt skėčiai nuo saulės ir širmos yra labai įvairios. O kas tinka Jums? Galbūt geriausias pasirinkimas yra „Schneider“ skėčiai, kurie pasižymi ypač gera kokybe, tvirtumu? O gal - Windbreak Ventana“ širmos, kurios apsaugo ne tik nuo kaitrių saulės spindulių, tačiau ir vėjo. Visas – Jūsų patogumui!

Filtruojama pagal

Kaina
0 748
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.