Kondicionieriai

Stogo ventiliacija
  Turime
  Kondicionieriai

  Stogo ventiliacija

  35221
  14,20 EUR
  Papildoma ventiliacija sanitarinėje ir virtuvės zonoje. Tinka stogo storiui 25-50 mm.
  Rodoma 1-8 iš 8 prekės(-ių)

  Daugelis turintys kemperius juos stengiasi įsirengti taip, kad juose buvimas būtų toks pat patogus kaip ir namuose. Tai yra visiškai natūralu, kadangi kemperiai dažniausiai naudojami ilgoms kelionės. Tokiu atveju labai svarbu, kad kelionės būtų kuo patogesnės ir tuo pačiu galėtumėte jaustis ramus, kad bet kokie kelionių metu kilę trukdžiai bus greitai sutvarkomi. Pavyzdžiui, karštomis dienomis labai reikalingi kondicionieriai, kurie pasirūpins, kad vėsinimas suteiktų galimybę ne tik gerai jaustis, tačiau taip pat ir sėkmingai važiuoti. Važiavimo metu labai svarbus komfortas, kadangi tik tokiu atveju būsite saugus kelių eismo dalyvis.

  Patogiai.lt kondicionieriai internetu yra labai įvairūs. Pradėjus ieškoti pamatysite, kad pasiūla labai plati. Tiesa, visus juos vienija tai, kad prekybos vieta bendradarbiauja tik su žinomais gamintojais, kurie tikina, kad jų produkcija ne tik ilgaamžė, tačiau ir labai funkcionali. Tai dažniausiai paskatina pasidomėti plačiau, išbandyti, o vėliau džiaugtis, kaip toks paprastas prietaisas kaip kondicionierius pagerino gyvenimą ir tuo pačiu kelionės tapo paprastesnės.

  Patogiai.lt siūlomi šių gamintojų kondicionieriai: Dometic, Evapolar, Truma, WAECO  ir kiti. Stengiantis patenkinti klientų poreikius reguliariai siūlomos įvairios akcijos, kurios leidžia už puikios kokybės įrangą mokėti mažiau. Pas mus rasite tiek oro kondicionierius, tik ventiliatorius, kurie skiria savo techninėmis savybėmis, tad siūlome pirmiausia su jomis susipažinti, kad būtų paprasčiau apsispręsti, ar konkreti įranga patenkins Jūsų poreikius kelionės metu.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  2 2399
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.