Užvalkalai ir sėdynių priedai

Rodoma 1-17 iš 17 prekės(-ių)

Kempingas – transporto priemonė, kuri padės Jums turėti patį smagiausią vasaros nuotykį. O jeigu norite, kad vasara niekada nesibaigtų – tokiu atveju pasiimkite atostogų ir keliaukite ne tik pr Lietuvą, tačiau taip pat ir kitas Europos šalis. Žinoma, kokybiško kempingo įrengimui reikia pasirūpinti įvairiomis smulkmenomis, kurios šiuose mobiliuose namuose suteiks Jums galimybę jaustis taip maloniai tarsi savo namuose.

Vienas iš tokių svarbių komponentų yra užvalkalai ir sėdynių priedai, kurie ne tik padeda susikurti norimą stilių, tačiau taip pat ir apsaugoti baldus. Paprasčiausiai nuėmus užvalkalus juos galima skalbti skrabimo mašinoje ir net pačios sudėtingiausios dėmės liks tik kaip nemalonus atsiminimas. Kadangi būnant gamtoje nepavyks išvengti nešvarumų – užvalkalai ir sėdynių priedai skirti kemperiams yra būtini. O Patogiai.lt siūlo Jums labai plačią pasiūlą, tad susipažinkite su galimybėmis ir pasirinkite tai, kas Jums labiausiai tinka.

Patogiai.lt užvalkalai ir sėdynių priedai internetu – pačios geriausios kokybės, kadangi prekiaujamama tik žinomų gamintojų produkcija:

  • Berger
  • Edco
  • Lafuma
  • Crespo

Jeigu nesate tikras dėl pasirinkimo, kadangi pasiūla Jums per daug plati – siūlome susisiekti su Patogiai.lt konsultantais, kurie mielai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus bei padės rasti gaminius, kurie ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks Jūsų poreikius. Galiausiai, reguliariai skelbiamos akcijos leis sutaupyti ir įsigyti kempingo dalis ir aksesuarus kur kas pigiau.

Filtruojama pagal

Kaina
5 51
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.