Lengvos kelioninės palapinės

Rodoma 1-14 iš 14 prekės(-ių)

Malonioms kelionėms, kurių metu bus apie viską pagalvota – labai svarbu įsigyti tinkamą įrangą, kuri tarnaus ne vienerius metus ir džiugins funkcionalumu. Lengvos kelioninėmis palapinės Patogiai.lt prekybos vietoje yra labai įvairios. Taip stengiamasi kiekvienam žmogui pasiūlyti tokią produkciją, kokia jam labiausiai tinka.

Palapinės skiriasi savo svoriu bei matmenimis, tad priklausomai nuo to: jos bus vežamos ar nešamos – rinkitės ir Jums labiausiai tinkamą variantą. Taip pat jos kinta ir dizainu, tad siūlome susipažinti su Patogiai.lt pasiūla, kuri suteikia galimybę sveikinam rasti tokias palapines, kurios jam yra gražiausios. Žinoma, palapinės gali turėti daugiau kambariukų, skyrelių daiktams laikyti ir panašiai. Jeigu patiems sunku nuspręsti, kurios Patogiai.lt lengvos kelionės palapinės kempingui Jums labiausiai tinka – visada galite susisiekti asmeniškai ir mes mielai atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus.

Tegul kelionės su visais būtiniausiais daiktais būna malonios kaip niekada!

Filtruojama pagal

Kaina
20 406
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.