Valymui ir skalbimui

Valiklis HP7
  Turime
  Priemonės valymui ir priežiūrai

  Valiklis HP7

  9945326
  12,00 EUR
  Universalus valiklis, efektyviai nuvalantis įvairius organinius nešvarumus. Lengvai pašalina riebalų, dervos, suodžių, tepalų dėmes. Biologiškai suyra, nedirgina odos, yra draugiškas aplinkai.
  Rodoma 1-24 iš 54 prekės(-ių)

  Keliavimo metu kiekviena smulkmena kiekviena daiktas yra labai svarbus, kadangi jis gali užtikrinti, kad kelionės bus patogios. Valymui ir skalbimui reikalinga įranga ir priemonės yra bene svarbiausios, kadangi ilgų kelionių metu dažniausiai pasiilgstama švaros. Tačiau net ir miegant bei gyvenant miške tikrai nereikia jaustis prastai, kadangi Patogiai.lt gali pasiūlyti viską, ko reikia švarai išgauti net ir kelionių metu.

  Valymui ir skalbimui skiriama įranga internetu parduodama gana pigiai, tad įsigykite ne tik tai, ko Jums reikia dabar, tačiau papildomai pasirūpinkite ir atsargomis, kad Jums niekada netrūktų skalbiklio, kuris padės pašalinti nešvarumus, kurie dažnai lieka po pasivaikščiojimo miške.

  Galiausiai, Patogiai.lt siūloma įranga Valymui ir skalbimui yra labai įvairi, tad sekite pasiūlymus ir atnaujinkite savo priemones kelionių metu ir dar prieš jas.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  2 82
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.