Keturvietės palapinės

Rodoma 1-24 iš 50 prekės(-ių)

Jeigu norite išbandyti miegą gamtoje – tokiu atveju siūlome įsigyti kokybiškas palapines, kurios gali užtikrinti, kad miegelis bus ne tik labai saldus, tačiau taip pat ir saugus. Norintiems miegoti vienoje vietoje siūlomos keturvietės patalinės internetu, kurios pastatytos atrodo tarsi mini namai. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai palapinės yra statomos ilgesniam laiko tarpui ir norisi įsikurti patogiai.

Patogiai.lt keturvietės palapinės yra pačios geriausios kokybės, tvirtos bei stilingos, tad siūlome susipažinti su pasiūla ir pasirinkti Jums labiausiai tinkamus gaminius. Jeigu nesate tikras, kurio modelio ir kurių charakteristikų gaminiai yra tinkamiausi – tokiu atveju siūlome pasitarti su Patogiai.lt konsultantais, kurie įvertinę Jūsų poreikius pasiūlys asmeninius patarimus ir padės rasti tinkamiausią palapinę kempingui.

Filtruojama pagal

Kaina
0 2855
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.