Apsauga nuo vagysčių

Apsaugos komplektas
  Turime
  Prekės

  Apsaugos komplektas

  98656-449
  6,52 EUR 7,24 EUR
  Papildomas apsaugos komplektas prie Security 31 ir 46. Tvirtinamas ant kelioninio automobilio ar priekabos vidinio durų rėmo.
  Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

  Kokybiška apsauga nuo vagysčių leis Jums dėl nieko nesukti galvos ir kiekvienos kelionės metu jaustis užtikrinti, kad neiškils jokių nesklandumų. Apsauga nuo vagysčių Patogiai.lt prekybos vietoje – labai įvairi, tad siūlome susipažinti su mūsų siūlomų prekių pasiūla ir pasirinkti tai, kas Jums labiausiai tinka.

  Kadangi katalogas nuolatos pildomas – sekite info ir pamatę tai, kas Jums tinka – įsigykite. Apsauga nuo vagysčių apima labai daug skirtingų komponentų. Tai gali būti, pavyzdžiui:

  • Užraktas KIT SECURITY LOCK, kuris padeda durims suteikti papildomos apsaugos. Jis dažnai montuojamas ne tik kemperiuose, tačiau ir lengvosiose transporto priemonėse.
  • Apsaugos komplektas apima daug skirtingų komponentų ir leidžia jaustis ramiu, kad transporto priemonėje būsite visiškai saugus ir tuo pačiu ramus, kad durys pagal poreikius atsidarys labai paprastai bei greitai.
  • Siūlomos skirtingos spynos ir tuo pačiu skirtingi užraktai, kurie leidžia jaustis ramu, kad įranga puikiai atliks jai paskirtą funkciją. Skirtingi užraktai skirti ir skirtingam funkcionalumui, tad rinkitės tai, kas Jums labiausiai tinka bei patinka.

  Patogiai.lt pasiūla – labai įvairi. Siūlome susipažinti su ja ir pasirinkti tai, kas Jums labiausiai tinka. Pasidomėkite dėl nuolaidų, juolab, sekite akcijas.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  6 34

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.