Galinio vaizdo sistemos

Rodoma 1-24 iš 92 prekės(-ių)

Jeigu norite būti saugus kelių eismo dalyvis – tokiu atveju privalote pasirūpinti įranga, kuri Jums suteikia galimybę patogiai manevruoti net ir su sudėtingais keliais. Vienas iš tokių pačių didžiausių pagalbininkų yra auto galinio vaizdo sistemos, kurios ne tik įrašo maršrutą, tačiau tuo pačiu pateikia aukštos kokybės vaizdą, kuris padeda kur kas paprasčiau pamatyti savo įveiktą atstumą.

Galinio vaizdo kameros taip pat puikiai pasitarnauja tiems, kuriems sunku parkuotis, juolab, kurie dažniausiai mašiną stato sudėtingai pasiekiamose vietose. Tokiu atveju specialios sistemos – puikus pasirinkimas. Patogiai.lt prekiauja įvairiausiomis, kurios skiriasi savo savybėmis, tad pagal poreikius kiekvienas gali rasti tai kas jam labiausiai tinka. Prekiaujama tiek komplektais, tiek atskiromis dalimis, kad kiekvienas galėtų pagal poreikius susidėti jam labiausiai tinkamą komplektą: atbulinės eigos monitorius, vaizdo sistema, galinio vaizdo kamera, registracijos numerio kamera ir panašiai. Įranga pasižymi ne tik funkcionalumu, tačiau ir kokybe bei ilgaamžiškumu, tad rinkitės profesionalumą, kuris pagerins Jūsų vairavimo kokybę. Juk Patogiai.lt prekiauja tik žinomiausi gamintojų produkcija, kuri ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks Jūsų poreikius: Luis, Dometic, Camos, WAECO ir daugelis kitų.

Patogiai.lt reguliariai siūlo akcijas, kurios suteikia galimybę sutaupyti ir mėgautis puikia kokybe už mažiausią kainą. Siūlome pasikonsultuoti su specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks išsamias rekomendacijas ir padės rasti tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Filtruojama pagal

Kaina
29 1576
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.