Drėgmės surinkėjai

Rodoma 1-8 iš 8 prekės(-ių)

Jeigu norite, kad kelionė kemperiais bei karavanais būtų labai komfortabili – tokiu atveju svarbu pasirūpinti smulkmenomis, kurios užtikrina sklandžias keliones. Viena tokių svarbių smulkmenų yra drėgmės surinkėjai, kurie labai pasitarnauja keliaujantiems ne tik žiemą, tačiau taip pat ir vasaros metu. 

Drėgmės surinkėjai pasirūpina, kad kemperyje visada būtų tobulas mikroklimatas, tad pavyks išvengti bet kokio diskomforto ir galimų ligų, kurios prasideda dėl per didelės drėgmės. Patogiai.lt drėgmės surinkėjai internetu yra labai įvairūs.  Patys mėgstamiausi yra elektriniai, kadangi jie dirba labai našiai, tačiau yra visai nepastebimi. Paprastesnė alternatyva yra džiovinimo granulės, kurias reikia laikyti ten, kur didžiausia drėgmės susikaupimo vieta. Galiausiai, sausintuvo dėžutė, kuri veikia labai sklandžiai, tačiau nereikalauja energijos. Patogu? Taip, o tuo pačiu dar ir pigu.

Filtruojama pagal

Kaina
4 22
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.