Atramos, keltuvai

T-formos raktas Kraftwerk (19x500mm) T-formos raktas Kraftwerk (19x500mm)
  Turime
  Horizontalumui palaikyti

  T-formos raktas Kraftwerk (19x500mm)

  9903882
  23,52 EUR 33,60 EUR
  T-formos raktas Kraftwerk (19x500mm) su galvute, skirtas karavano atraminėms kojoms. Komplekte ir adapteris, kuris leidžia karavano atramas valdyti naudojant akumuliatorinį suktuką.
  Atramos kemperui Atramos kemperui
   Išparduota
   Prekės

   Atramos kemperui

   AL-KO
   1239363
   305,00 EUR
   Atramines kojos kemperio galui. Padeda išlyginti ir sutreikia stabilumą kemperiams Pritaikyta AL-KO važiuoklei, bet AMC tinka visiems kemperiams galinio rėmo viršutinė dalis yra 320 - 440 mm aukštyje nuo žemės. Prieš važiuodami pakelkite atramasį horizontalią vietą. Naujosios AL-KO "Click Fix Mechanical Steady" atramos buvo specialiai sukurtos montuoti...
   Rodoma 1-24 iš 56 prekės(-ių)

   Kemperiams ir karavanams reikalingi įvairūs priedai, kurie garantuos, kad net ir pačių ilgiausių kelionių metu jaustumėtės visiškai saugus. Tiesa, net ir pati geriausia technika kartais genda ir nei vienas iš mūsų nėra nuo to apsaugotas. Tokiu atveju svarbu turėti priedus, kurie leis atsiradusius gedimus pašalinti greitai ir paprastai. Pavyzdžiui, tai yra atramos ir keltuvai, kurie padės patogiai pakelti transporto priemonę ir pakeisti susigadinusi ratą visiškai nauju. Smulkmena, tačiau kelionės metu ji yra labai svarbi, kadangi subliuškus padangai Jūsų kelionė bus paprasčiausiai baigta.

   Keltuvai bei atramos yra labai įvairios. Patogiai.lt siūlo labai plačią pasiūlą, kad vienoje vietoje rastumėte viską, ko Jums reikia. Nuo funkcionalesnių keltuvų, kurie padeda labai patogiai kontroliuoti jų dydį iki ne tokių funkcionalių, tačiau vistiek puikiai atliekančių pagrindinę kėlimo funkciją. Juolab, kartu su keltuvais įsigykite ir kitus priedus, kurie padės paprastai pakeisti padangą, pavyzdžiui, būtinas specialus raktas, gervė, žirklinis lizdas ir taip toliau. Visa tai internete parduodama su akcijomis, tad pigiau, nei visur kitur.

   Patogiai.lt – vieta, kurioje rasite viską, ko reikia saugioms kelionėms.

   Filtruojama pagal

   Kaina
   0 1922
   Gamintojas
   daugiau... mažiau

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.