Atramos, keltuvai

Gumos dumplės
  Turime
  Atramos, keltuvai

  Gumos dumplės

  AL-KO
  fritz-160180
  3,56 EUR
  gervė
   Turime
   Atramos, keltuvai

   gervė

   Haba
   fritz-150540
   14,23 EUR
   T-formos raktas Kraftwerk (19x500mm) T-formos raktas Kraftwerk (19x500mm)
   • Sumažinta kaina / -30%
   Turime
   Horizontalumui palaikyti

   T-formos raktas Kraftwerk (19x500mm)

   9903882
   23,52 EUR 33,60 EUR
   T-formos raktas Kraftwerk (19x500mm) su galvute, skirtas karavano atraminėms kojoms. Komplekte ir adapteris, kuris leidžia karavano atramas valdyti naudojant akumuliatorinį suktuką.
   Atramos kemperiui Atramos kemperiui
   • Sumažinta kaina / -10%
   Turime
   Prekės

   Atramos kemperiui

   AL-KO
   1239363
   274,50 EUR 305,00 EUR
   Atraminės kojos kemperio galui.  Padeda išlyginti ir ir sutreikia stabilumą kemperiams Pritaikyta AL-KO AMC važiuoklei, bet praktiškai tinka visiems kemperiams kurių galinio rėmo viršutinė dalis yra 320 - 440 mm aukštyje nuo žemės. Prieš važiuodami pakelkite atramas į horizontalią padėtį. Naujosios  AL-KO „Click Fix Mechanical Steady“ atramos buvo...
   Atramų komplektas
    Turime
    Atramos, keltuvai

    Atramų komplektas

    10321
    238,10 EUR
    Atramų komplektas, suteikianti galimybę Jūsų kelioniniam automobiliui užfiksuoti horizontalią padėtį, esant nelygiam pagrindui.
    Rodoma 1-24 iš 40 prekės(-ių)

    Kemperiams ir karavanams reikalingi įvairūs priedai, kurie garantuos, kad net ir pačių ilgiausių kelionių metu jaustumėtės visiškai saugus. Tiesa, net ir pati geriausia technika kartais genda ir nei vienas iš mūsų nėra nuo to apsaugotas. Tokiu atveju svarbu turėti priedus, kurie leis atsiradusius gedimus pašalinti greitai ir paprastai. Pavyzdžiui, tai yra atramos ir keltuvai, kurie padės patogiai pakelti transporto priemonę ir pakeisti susigadinusi ratą visiškai nauju. Smulkmena, tačiau kelionės metu ji yra labai svarbi, kadangi subliuškus padangai Jūsų kelionė bus paprasčiausiai baigta.

    Keltuvai bei atramos yra labai įvairios. Patogiai.lt siūlo labai plačią pasiūlą, kad vienoje vietoje rastumėte viską, ko Jums reikia. Nuo funkcionalesnių keltuvų, kurie padeda labai patogiai kontroliuoti jų dydį iki ne tokių funkcionalių, tačiau vistiek puikiai atliekančių pagrindinę kėlimo funkciją. Juolab, kartu su keltuvais įsigykite ir kitus priedus, kurie padės paprastai pakeisti padangą, pavyzdžiui, būtinas specialus raktas, gervė, žirklinis lizdas ir taip toliau. Visa tai internete parduodama su akcijomis, tad pigiau, nei visur kitur.

    Patogiai.lt – vieta, kurioje rasite viską, ko reikia saugioms kelionėms.

    Filtruojama pagal

    Kaina
    3 1922
    Gamintojas
    daugiau... mažiau

    Saugu pirkti

    Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
    Saugūs atsiskaitymai
    Nemokamas grąžinimas
    Nemokamas grąžinimas
    Kaupkite Patogiai.lt taškus
    Kaupkite Patogiai.lt taškus
    Garantuotas pristatymas
    Garantuotas pristatymas
    Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
    Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

    Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.