Termosiniai puodeliai ir kiti termosai

Rodoma 1-24 iš 109 prekės(-ių)

Kelionių metu indai kempinge yra ne galimybė, tačiau būtinybė. Juk būnant ne namuose labai norisi jaustis komfortiškai, o patogumas neatsiejamas nuo kokybiškos kasdieninės mitybos, kuria turi pasirūpinti kiekvienas. Indai kempinge yra labai įvairūs, tad kuo daugiau įsigykite – tuo tikresnis galite būti, kad po ranka yra viskas, ko reikia, kad kemperyje jaustumėtės kaip namuose.

Termosiniai puodeliai ir kiti termosai yra viena svarbiausių smulkmenų. Kodėl? Kadangi būtent smulkmenos kuria visumą ir garantuoja, kad net ir ilgiausios kelionės bus labai malonios, o kai po ranka visada turite karštos kavos puodelį – net ir pačios ilgiausios kelionės tampa labai malonios. Juolab, termosiniai puodeliai labai dažnai naudojami tuomet, kai einama į žygius. O kadangi kelionės kemperiais yra neatsiejamos nuo dažno buvimo gamtoje – visada po ranka verta turėti termosus. Kadangi jie skirtingų dydžių – siūlome įsigyti bent kelis. Puikus pasirinkimas yra termostatiniai puodeliai, kurie pritaikyti vienam žmogui, o didesnei šeimai labai puikiai tiks ir didesnis termosas, kuriame gardžiai kvepės skani arbata.

Užsisakius kokybišką puodelį jis bus pristatytas iki pat Jūsų namų durų Jums labiausiai tinkamu metu. Kadangi Patogiai.lt reguliariai siūlo įvairias akcijas, tad siūlome sekti info ir sutaupyti. Juolab, pasirinkti Jums labiausiai tinkamą pristatymo būdą ir džiaugtis galimybe kasdien gerti skanią kavą net jeigu ir esate miške.

Filtruojama pagal

Kaina
0 62
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.