Palapinės - kupolai

Rodoma 1-24 iš 49 prekės(-ių)

Geros kokybės palapinės gali Jums užtikrinti, kad atostogų metu jausitės puikiai. Juk gera palapinė garantuoja ir saugų miegą, ir tuo pačiu vietą, kur galima laikyti daiktus, galiausiai, kur galima pasiilsėti, pagulėti atokaitoje. Patogiai.lt siūlomos palapinės yra labai įvairios, tad siūlome peržiūrėti galimybes ir pasirinkti tą, kuri Jums labiausiai patinka. Palapinės kupolai šiuo metu yra vienas perkamiausių variantų, kadangi jų forma labai patogi, telpa daug daiktų.

Palapinės kupolai Patogiai.lt prekybos vietoje skiriasi ne tik savu dydžiu, tačiau taip pat ir dizainu, tad siūlome susipažinti su skirtingai pasiūlymais ir įsigyti tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Sekite Patogiai.lt pasiūlymus, susipažinkite su jais, įvertinkite, galiausiai, sumokėkite tik už pačią geriausią kokybę, kokios esate verti.

Tegul atostogos būna nuostabios kaip niekada!

Filtruojama pagal

Kaina
0 585
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.