Palapinės 5-8 asmenims

Rodoma 1-24 iš 42 prekės(-ių)

Kempingo palapinės sukurtos taip, kad būtų ne tik stilingos, tačiau ir augios bei funkcionalios, tad miegodami jose, miško apsuptyje – galite jaustis visiškai ramus. Palapinės 5-8 asmenims yra tarsi mobilus namas, kuris gali būti perstatomas iš vienos vietos į kitą. Jos ne tik puikiai atrodo, tačiau ir turi mini kambariukus, vietas daiktams laikyti. Tai leidžia net ir būnant gamtoje jaustis puikiai ir svarbiausia – saugiai.

Patogiai.lt palapinės 5-8 asmenims internetu yra ne tik geriausios kokybės, tačiau taip pat ir lanksčios kainos. Pasiūlymai nuolatos atnaujinami, tad jeigu šiuo metu nerandate sau tinkamiausio palapinės – siūlome sekti pasiūlymus. Taip pat galite susisiekti su Patogiai.lt konsultantais, kurie įvertinę Jūsų asmeninius poreikius pasiūlys ir tinkamiausia palapinę maloniam turistavimui gamtoje.

Filtruojama pagal

Kaina
152 2166
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.