Dviračių laikikliai kemperiui

Dviračių laikiklis Carry Bike Caravan XL A Pro Dviračių laikiklis Carry Bike Caravan XL A Pro
  Turime
  Dviračių laikikliai kemperiui

  Dviračių laikiklis Carry Bike Caravan XL A Pro

  9948986
  340,86 EUR
  Naujas, patobulintas dviračių laikiklis Carry Bike Caravan XL A Pro, tinkamas tvirtinti ant visų priekabų su prailginta konstrukcija. Skirtas 2-iems dviračiams, bet su papildomu bėgeliu tilps ir 3-ias dviratis.
  Rodoma 1-24 iš 57 prekės(-ių)

  Planuojantys keliones kemperiais labai dažnai kartu su savimi pasiima ir dviračius, kurie suteikia galimybę ne tik pasportuoti po ilgo sėdėjimo valandų, tačiau tuo pačiu ir pasiekti tokias vietas, tokius gamtos kampelius, kurių pasiekimas us didele transporto priemone gali būti net ir neįmanomas. Žinoma, dviračių gabenimui reikalinga speciali įranga, kuri pasirūpina ne tik tvarkingu transportavimu, tačiau taip pat ir įrangos bei kelionės saugumu. Tinkami dviračių laikikliai kemperiui suteikia galimybę prirakinti ne vieną dviratį ir tuo pačiu išvengti nereikalingi vietos užėmimo pačioje transporto priemonės viduje. Visiškai natūralu, kad kelionių metu reikia pasiimti nemažai daiktų, tad pagal poreikius stengiamasi, kad kuo didesnė jų dalis būtų kemperio išorėje. O tam būtini specialūs laikikliai, kurie sukurti taip, kad sėkmingai išlaikyti daiktus net ir tokiu atveju, jeigu važiuojama gana dideli greičiu.

  Patogiai.lt dviračių laikikliai kemperiui yra patys geriausi, kadangi mes stengiamės savo klientams pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, kurio nusipelno kiekvienas. Pirmiausia rekomenduojame plačiau susipažinti su garsiausiais ir pripažintais šios įrangos gamintojais, kurie tobulina savo produkciją, kad ji ne tik atitiktų šiuolaikinio žmogaus poreikius, tačiau net ir juos pranoktų.

  • BERGER
  • Eufab
  • Euro Carry
  • Fiamma
  • Mft
  • Spinder
  • Thule

  Laikikliai greitai pristatomi iki pat Jūsų nurodyto adreso, kadangi taupomas klientų laikas. Jeigu kelionė laukia už kelių dienų ir galvojate, kad dviračius reikia turėti su savimi – tokiu atveju užsisakykite laikiklius ir jie greitai pasieks Jūsų namų duris.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  5 1361
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.