Dviračių laikikliai kemperiui

Dviračių laikiklis Carry Bike Caravan XL A Pro Dviračių laikiklis Carry Bike Caravan XL A Pro
  Turime
  Dviračių laikikliai kemperiui

  Dviračių laikiklis Carry Bike Caravan XL A Pro

  9948986
  340,86 EUR
  Naujas, patobulintas dviračių laikiklis Carry Bike Caravan XL A Pro, tinkamas tvirtinti ant visų priekabų su prailginta konstrukcija. Skirtas 2-iems dviračiams, bet su papildomu bėgeliu tilps ir 3-ias dviratis.
  Tvirtinimo dirželis
   Turime
   Dviračių laikikliai kemperiui

   Tvirtinimo dirželis

   44128
   5,08 EUR
   Dviračių ratų tvirtinimo dirželis, montuojamas prie dviračių atramų.
   Rodoma 1-24 iš 125 prekės(-ių)

   Planuojantys keliones kemperiais labai dažnai kartu su savimi pasiima ir dviračius, kurie suteikia galimybę ne tik pasportuoti po ilgo sėdėjimo valandų, tačiau tuo pačiu ir pasiekti tokias vietas, tokius gamtos kampelius, kurių pasiekimas us didele transporto priemone gali būti net ir neįmanomas. Žinoma, dviračių gabenimui reikalinga speciali įranga, kuri pasirūpina ne tik tvarkingu transportavimu, tačiau taip pat ir įrangos bei kelionės saugumu. Tinkami dviračių laikikliai kemperiui suteikia galimybę prirakinti ne vieną dviratį ir tuo pačiu išvengti nereikalingi vietos užėmimo pačioje transporto priemonės viduje. Visiškai natūralu, kad kelionių metu reikia pasiimti nemažai daiktų, tad pagal poreikius stengiamasi, kad kuo didesnė jų dalis būtų kemperio išorėje. O tam būtini specialūs laikikliai, kurie sukurti taip, kad sėkmingai išlaikyti daiktus net ir tokiu atveju, jeigu važiuojama gana dideli greičiu.

   Patogiai.lt dviračių laikikliai kemperiui yra patys geriausi, kadangi mes stengiamės savo klientams pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, kurio nusipelno kiekvienas. Pirmiausia rekomenduojame plačiau susipažinti su garsiausiais ir pripažintais šios įrangos gamintojais, kurie tobulina savo produkciją, kad ji ne tik atitiktų šiuolaikinio žmogaus poreikius, tačiau net ir juos pranoktų.

   • BERGER
   • Eufab
   • Euro Carry
   • Fiamma
   • Mft
   • Spinder
   • Thule

   Laikikliai greitai pristatomi iki pat Jūsų nurodyto adreso, kadangi taupomas klientų laikas. Jeigu kelionė laukia už kelių dienų ir galvojate, kad dviračius reikia turėti su savimi – tokiu atveju užsisakykite laikiklius ir jie greitai pasieks Jūsų namų duris.

   Filtruojama pagal

   Kaina
   5 1361
   Gamintojas
   daugiau... mažiau

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.