Dviračių laikikliai kemperiui

Dviračio fiksatorius BIKE-BLOCK PRO 4 Dviračio fiksatorius BIKE-BLOCK PRO 4
  Prekė su pasirinkimais
  Dviračių laikikliai kemperiui

  Dviračio fiksatorius BIKE-BLOCK PRO 4

  04133C01C
  20,06 EUR
  Laikiklis-fiksatorius skirtas ketvirtam dviračiui prikabinti. Dviratis tvirtai prikabinamas ir saugiai gabenamas. Tinka visiems dviračių modeliams.
  Tvirtinimo dirželis
   Turime
   Dviračių laikikliai kemperiui

   Tvirtinimo dirželis

   44128
   5,08 EUR
   Dviračių ratų tvirtinimo dirželis, montuojamas prie dviračių atramų.
   Dviračių laikiklis Carry Bike Caravan XL A Pro Dviračių laikiklis Carry Bike Caravan XL A Pro
    Turime
    Dviračių laikikliai kemperiui

    Dviračių laikiklis Carry Bike Caravan XL A Pro

    9948986
    340,86 EUR
    Naujas, patobulintas dviračių laikiklis Carry Bike Caravan XL A Pro, tinkamas tvirtinti ant visų priekabų su prailginta konstrukcija. Skirtas 2-iems dviračiams, bet su papildomu bėgeliu tilps ir 3-ias dviratis.
    Rodoma 1-24 iš 125 prekės(-ių)

    Planuojantys keliones kemperiais labai dažnai kartu su savimi pasiima ir dviračius, kurie suteikia galimybę ne tik pasportuoti po ilgo sėdėjimo valandų, tačiau tuo pačiu ir pasiekti tokias vietas, tokius gamtos kampelius, kurių pasiekimas us didele transporto priemone gali būti net ir neįmanomas. Žinoma, dviračių gabenimui reikalinga speciali įranga, kuri pasirūpina ne tik tvarkingu transportavimu, tačiau taip pat ir įrangos bei kelionės saugumu. Tinkami dviračių laikikliai kemperiui suteikia galimybę prirakinti ne vieną dviratį ir tuo pačiu išvengti nereikalingi vietos užėmimo pačioje transporto priemonės viduje. Visiškai natūralu, kad kelionių metu reikia pasiimti nemažai daiktų, tad pagal poreikius stengiamasi, kad kuo didesnė jų dalis būtų kemperio išorėje. O tam būtini specialūs laikikliai, kurie sukurti taip, kad sėkmingai išlaikyti daiktus net ir tokiu atveju, jeigu važiuojama gana dideli greičiu.

    Patogiai.lt dviračių laikikliai kemperiui yra patys geriausi, kadangi mes stengiamės savo klientams pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, kurio nusipelno kiekvienas. Pirmiausia rekomenduojame plačiau susipažinti su garsiausiais ir pripažintais šios įrangos gamintojais, kurie tobulina savo produkciją, kad ji ne tik atitiktų šiuolaikinio žmogaus poreikius, tačiau net ir juos pranoktų.

    • BERGER
    • Eufab
    • Euro Carry
    • Fiamma
    • Mft
    • Spinder
    • Thule

    Laikikliai greitai pristatomi iki pat Jūsų nurodyto adreso, kadangi taupomas klientų laikas. Jeigu kelionė laukia už kelių dienų ir galvojate, kad dviračius reikia turėti su savimi – tokiu atveju užsisakykite laikiklius ir jie greitai pasieks Jūsų namų duris.

    Filtruojama pagal

    Kaina
    5 1361
    Gamintojas
    daugiau... mažiau

    Saugu pirkti

    Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
    Saugūs atsiskaitymai
    Nemokamas grąžinimas
    Nemokamas grąžinimas
    Kaupkite Patogiai.lt taškus
    Kaupkite Patogiai.lt taškus
    Garantuotas pristatymas
    Garantuotas pristatymas
    Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
    Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

    Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.