Salono valymui

Dulkių siurblys POWER VAC Dulkių siurblys POWER VAC
  Turime
  Salono valymui

  Dulkių siurblys POWER VAC

  PV-100
  86,31 EUR
  Universalus dulkių siurblys su 12V akumuliatoriumi, galintis siurbti sausą arba šlapią purvą. Patogus įrenginys su integruotu pakraunamu akumuliatoriumi, galima naudoti automobilyje, laive ar namuose.
  Valiklis HP7
   Turime
   Priemonės valymui ir priežiūrai

   Valiklis HP7

   9945326
   12,00 EUR
   Universalus valiklis, efektyviai nuvalantis įvairius organinius nešvarumus. Lengvai pašalina riebalų, dervos, suodžių, tepalų dėmes. Biologiškai suyra, nedirgina odos, yra draugiškas aplinkai.
   Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

   Keliavimas su transporto priemone bus kas malonesnis, jeigu mašina bus visada švari ir prižiūrėta. Tai tikrai nereiškia, kad teks dažnai lankytis pas specialistas, kurie gali išvalyti Jūsų mašiną. Salono valymui tereikia įsigyti kelias specialias priemones, kurios garantuos, kad valymo procesas bus labai greitas ir sėkmingas, galiausiai, pigus, kadangi su kokybiškomis priemonėmis puikiai išvalysite ir be jokių brangiai kainuojančių valiklių. O Patogiai.lt siūlomos priemonės auto salono valymui – puikus pasirinkimas, nes kaina maža, o kokybė pati geriausia.

   Salono valymui skirtos priemonės apima dulkių siurblius, kurie turi labai daug skirtingų atgalių, tad nesunkia pavyks pasiekti net ir labai problemines vietas, su siurbliu pašalinami ne tik maisto likučiai, tačiau ir kiti nešvarumai, dulkės bei kitos smulkmenos, kurios gali leis Jums džiaugtis puikiai prižiūrimu salonu, kuris atrodys labai gražiai ir tuo pačiu leis puikiai kvėpuoti. Siurbliai taip pat naudojami ir gyvūnų plaukams pašalinti, tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norite, kad po kelionės mašinoje nebeliktų maisto likučių. Visos šios smulkmenomis su siurbliu susiurbiamos labai greitai ir paprastai, o dėl manevringumo siurblys nesunkiai koreguoja savo poziciją, tad tvarkymasis tampa dar patogesnis ir paprastesnis.

   Patogiai.lt katalogas nuolatos pildomas, tad leiskite sau įsigyti tai, ko reikia, kad valymas būtų ilgalaikis ir tuo pačiu ne darbas, o malonumas.

   Filtruojama pagal

   Kaina
   12 87

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.