Navigacija

Navigacinė sistema CN-780 Navigacinė sistema CN-780
  Išparduota
  600,40 EUR
  CAMOS CN-780 - tai 7“ LCD 16 : 9 navigacinė sistema su galinio vaizdo kameros įvadu, AV įvadu ir Media Player programine įranga.
  Rodoma 1-24 iš 46 prekės(-ių)

  Šiuolaikinės elektronikos sistemos ne tik palengvina gyvenimą, tačiau ir padaro jį kur kas saugesniu. Viena iš tokių galimybių yra navigacija ir galinio vaizdo sistemos, kurios padeda ne tik įrašyti pervažiuotą atstumą, tačiau ir kur kas paprasčiau susirasti greičiausią ir tuo pačiu patogiausią maršrutą, kuriuo verta važiuoti. Patogiai.lt siūlo labai daug skirtingų navigacijos sistemų, tad kiekvienas pagal poreikius ras tai, kas jam labiausiai tinka. Jeigu nesate tikras dėl konkretaus pasirinkimo – visada galite pasitarti su konsultantais, kurie mielai atsakys į visus iškilusius klausimus bei padės rasti tokią įrangą, kuri Jums labiausiai tinka. Siūlome rinktis navigaciją su laisvų rankų įrangą, kuri supaprastins kelio sekimą ir tuo pačiu neblaškys Jūsų. Taip pat turinčios ir Bluetooth prieigą, kurios suteikia dar lankstesnę galimybę kontroliuot savo atstumą. Skiriasi ir navigacijos ekrano dydis, tad pasirinkite Jums labiausiai tinkamą variantą, galiausiai, įvertinkite papildomas funkcijos, kurios padeda matyti kitų vairuotojų paliktus atsiliepimus, žinoma nurodymus aplinkelius ir panašiai.

  Navigacija internetu ne tik padeda jaustis saugiau, tačiau taupo Jūsų laiką, padeda išvengti nuklydimų bei jautis kur kas saugesniu kelyje. Patogiai.lt prekiauja tik žinomiausių gamintojų navigacinėmis sistemomis, kurios atitinka net ir pačių išrankiausių klientų poreikius: Luis, Pioneer, Dometic, Falk bei daugelis kitų, kurie pripažinti visame pasaulyje.

  Navigacija internetu – galimybė visada važiuoti ten, kur Jums reikia.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  10 1982
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.