Aksesuarai

Rodoma 1-24 iš 141 prekės(-ių)

Kasdieniniai drabužiai šiais laikais padeda ne tik labai gerai atrodyti, tačiau tuo pačiu ir puikiai jaustis. Patogiai.lt rasite labai platų aprangos pasirinkimą kiekvienam, kuris nori atrodyti puikiai. Siūlome įvertinti tai, kad apranga skirta ir vyrams, ir moterims, ir vaikams – tad visa šeima galės čia apsipirkti ir džiaugtis, kad po vieno pirkimo visi bus pasiruošę keliauti į gamtą. O greta kokybiškos aprangos reikalingi ir aksesuarai, kurie taip pat atlieka ne tik stiliaus, tačiau taip pat ir apsaugos funkciją.

Labai daug dėmesio sulaukia šalikai, kurie nešiojami tikrai ne tik žiemos metu. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi išvengti nemalonaus gerklės dirginimo ir vėsiais vasaros vakarais. Tai ypač aktualu tokiu atveju, kai miegate palapinėje. Saugu, malonu ir tuo pačiu gera miegoti tokioje aplinkoje, kuri yra saugi ir kuri saugo jus. Žinoma, būtinos ir kepurės, kurios dažnai pasirenkamos ne tik žiemai, tačiau ir šiltesniam sezonui. Galiausiai, visapusiškai apsaugai Patogiai.lt siūlo ir pirštines, kurios padės išvengti ne tik šalčio, tačiau ir medžių lapų, žemių bei daugelio kitų gamtos radinių, kurie gali kažkuo pakenkti Jūsų odai.

Patogiai.lt siūlomi aksesuarai internetu – viskas, ko reikia Jūsų aprangai, kad ir mažiausios detalės padėtų puikiai atrodyti bei nuostabiais jaustis. Juk visuma prasideda nuo mažiausių detalių, o jas užsisakius pas mus sulauksite vos po poros dienų.

Filtruojama pagal

Kaina
2 82
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.