Priežiūros priemonės

Vandens filtras WM aquatec (30 - 120 l) Vandens filtras WM aquatec (30 - 120 l)
  Turime
  Priežiūros priemonės

  Vandens filtras WM aquatec (30 - 120 l)

  9954008
  51,00 EUR
  Nuo šiol jums nebereikės į vandenį pilti įvairias chemines medžiagas, su filtru WM aquatec švariu vandeniu galėsite mėgautis tiek namuose, tiek kelionėse su kemperiu, jachta ar vilkiku. Filtre esantys sidabro jonai sunaikina vandenyje esančius biologinius teršalus (bakterijas, virusus, grybelius). 30 - 120 l vandens talpai.
  Vandens sistemų valymo priemonė Diesolan Vandens sistemų valymo priemonė Diesolan
  • Sumažinta kaina / -15%
  Turime
  Priežiūros priemonės

  Vandens sistemų valymo priemonė Diesolan

  9945162
  60,56 EUR 71,25 EUR
  Dr. Keddo priemonė Diesolan pašalina dyzelino likučius iš vandens sistemos.Tūris: 5 l.
  Antifrizas WINTER BAN -100
   Turime
   Priežiūros priemonės

   Antifrizas WINTER BAN -100

   56601
   26,07 EUR
   Priemonė skirta paruošti žiemai geriamo vandens sistemą ir apsaugoti nuo užšalimo kemperiuose, gyvenamose priekabose, vasarnamiuose, laivuose.
   Antifrizas FrostiSept Antifrizas FrostiSept
    Turime
    Priežiūros priemonės

    Antifrizas FrostiSept

    9907832
    45,75 EUR
    Priemonė skirta geriamo vandens sistemai, kuri neleidžia vandens sistemai užšalti, taip pat dezinfekuoja.
    Vandens filtras WM aquatec (iki 40 l) Vandens filtras WM aquatec (iki 40 l)
     Išparduota
     Priežiūros priemonės

     Vandens filtras WM aquatec (iki 40 l)

     9980826
     25,40 EUR
     Nuo šiol jums nebereikės į vandenį pilti įvairias chemines medžiagas, su filtru WM aquatec švariu vandeniu galėsite mėgautis tiek namuose, tiek kelionėse su kemperiu, jachta ar vilkiku. Iki 40 l vandens talpai, max. 2500 l vandens.
     Rodoma 1-7 iš 7 prekės(-ių)

     Tinkama vandens sistemų priežiūra garantuoja, kad išvalyti net ir pačius sudėtingiausius prietaisus nebus sunku, juolab, sugrąžinti jiems funkcionalumą bus paprasta. Vandens sistemos priežiūros priemonės Patogiai.lt – geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori, kad sistemos visada veiktų kokybiškai, nekalkėtų, neatsirastų nešvarumų, kurie galėtų trukdyti mėgautis įrangos funkcionalumu. Universalus valiklių komplektas naudojamas daugelio sistemų valymui, tad tai puikus pasirinkimas tiems, kurie taupo vietą, tačiau noriai valo ir prižiūri savo įrangą. Papildomai įrangai labai pasitarnauja ir vandens filtras, kuris sėkmingai pervalo vandenį. Patogiai.lt siūlo labai daug įvairių gamintojų priežiūros priemonių, tad jeigu esate konkretaus prekinio vardo mylėtojas – siūlome tai ir rinktis, kadangi tuomet jausitės ramus dėl pasirenkamos kokybės: Diesolan, FrostiSept, ACTI-FRESH, Yachticon, Pura ir daugelis kitų.

     Patogiai.lt vandens sistemos priežiūros priemonės labai įvairios, tad jeigu nepavyksta rasti ko ieškote – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į klausimus bei padės rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Papildomai siūlome įvertinti nuolatos siūlomas akcijas ir skelbiamas nuolaidas, kurios sumažins kainą, tačiau nesuprastins kokybės, tad rinkitės Patogiai.lt produkcija, kuri džiaugiasi daugelis norintis tinkamai prižiūrėti savo vandens sistemas.

     Leiskite sau turėti ilgaamžę įrangą, kuri nekels jokių problemų. Minimali priežiūra prailgins jos tarnavimo laiko tarpą, tad užsitikrinkite funkcionalumą ilgam laikui.

     Filtruojama pagal

     Kaina
     8 61

     Saugu pirkti

     Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
     Saugūs atsiskaitymai
     Nemokamas grąžinimas
     Nemokamas grąžinimas
     Kaupkite Patogiai.lt taškus
     Kaupkite Patogiai.lt taškus
     Garantuotas pristatymas
     Garantuotas pristatymas
     Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
     Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

     Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.