Čiaupai ir maišytuvai

Maišytuvas CHARISMA
  Turime
  Čiaupai ir maišytuvai

  Maišytuvas CHARISMA

  9971835
  126,10 EUR
  Metalinis maišytuvas CHARISMA (be jungiklio) statomas, kaip buitinis čiaupas. Rekomenduojamas montavimo angos spindulys - 30-35 mm, 6 bar. Chromo spalvos. Specialiai Bürstner automobiliams.
  Rakenėlė vandens maišytuvui
   Turime
   5,60 EUR
   Rankenėlė ir rozetė vandens maišytuvui 63046 (Reimo), kuris parduodamas be šių detalių.
   Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

   Patogiai.lt čiaupai ir maišytuvai internetu – geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško kokybės už prieinamą kainą. Siūlome įvertinti plačią pasiūlą bei rasti tokius čiaupus, kurie Jums labiausiai tinka. Platus pasirinkimas bei detalios konsultacijos garantuos, kad investuojami pinigai greitai atsipirks funkcionaliu ir kasdien naudojamu čiaupu.

   Čiaupai ir maišytuvai internetu Patogiai.lt prekybos vietoje yra labai įvairūs, tad peržiūrėkite pasiūlymus, kad pavyktų rasti Jums labiausiai tinkamą variantą. Vieni – didesni ir tuo pačiu tinka erdvėms vonioms arba virtuvėms, kiti – mažesni, tad juos dažniausiai renkasi kompaktiškumo ieškantys žmonės.

   Ką geriausia rinktis namuose?

   Kol vieniems atrodo, kad maišytuvas yra funkcionalesnis pasirinkimas, kadangi kur kas paprasčiau surasti tobulą vandens temperatūros balansą, tuo tarpu kitiems labiausiai patinka čiaupai, kurie atskiria karštą ir šaltą vandenį. Žinoma, su maišytuvu tai padaryti taip pat labai paprasta, tad geriausia vertinti vietos niuansus, kadangi taip rasite Jums labiausiai tinkamą prekę.

   Papildomai Patogiai.lt siūlo susipažinti ir su kelioniniu dušu, kuris leis Jums kiekvieną rytą pradėti nuo dušo net ir tokiu atveju, jeigu esate miške. Kelioniniai dušai taip pat dažnai naudojami soduose, sodybose, kur nėra galimybės nusiprausti po tekančiu vandeniu.

   Užsisakius dabar čiaupai bei maišytuvai internetu pasieks jūsų nurodytą adresu vos per kelias dienas, tad taupykite laiką ir leiskite sau kiekvieną dieną naudotis patogia įrangą.

   Filtruojama pagal

   Kaina
   5 127

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.