Čiaupai ir maišytuvai

Maišytuvas CHARISMA
  Turime
  Čiaupai ir maišytuvai

  Maišytuvas CHARISMA

  9971835
  126,10 EUR
  Metalinis maišytuvas CHARISMA (be jungiklio) statomas, kaip buitinis čiaupas. Rekomenduojamas montavimo angos spindulys - 30-35 mm, 6 bar. Chromo spalvos. Specialiai Bürstner automobiliams.
  Rakenėlė vandens maišytuvui
  • Nauja
  Turime
  5,60 EUR
  Rankenėlė ir rozetė vandens maišytuvui 63046 (Reimo), kuris parduodamas be šių detalių.
  Maišytuvas VECTOR S
   Išparduota
   Čiaupai ir maišytuvai

   Maišytuvas VECTOR S

   9970378
   68,10 EUR
   Vandens maišytuvas VECTOR S, skirtas montuoti virtuvės kriauklėje. Rekomenduojamas montavimo angos spindulys - 33 mm.
   Maišytuvas Florenz AT
    Išparduota
    Čiaupai ir maišytuvai

    Maišytuvas Florenz AT

    9982923
    46,00 EUR
    Maišytuvas Florenz AT su R 1/2\" jungtimi dušo žarnai. Chromo spalvos. Slėgis: 3bar. Montavimo anga: 33 mm. Tiekiamas be dušo žarnos.
    Maišytuvas TREND E
     Išparduota
     Čiaupai ir maišytuvai

     Maišytuvas TREND E

     9970312
     66,05 EUR
     Keramikinis vandens maišytuvas su vandens nepraleidžiančiu išjungėju IP 67. Rekomenduojamas montavimo angos skersmuo - ø 27mm. Spalva - spindintis chromas.
     Rodoma 1-24 iš 37 prekės(-ių)

     Patogiai.lt čiaupai ir maišytuvai internetu – geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško kokybės už prieinamą kainą. Siūlome įvertinti plačią pasiūlą bei rasti tokius čiaupus, kurie Jums labiausiai tinka. Platus pasirinkimas bei detalios konsultacijos garantuos, kad investuojami pinigai greitai atsipirks funkcionaliu ir kasdien naudojamu čiaupu.

     Čiaupai ir maišytuvai internetu Patogiai.lt prekybos vietoje yra labai įvairūs, tad peržiūrėkite pasiūlymus, kad pavyktų rasti Jums labiausiai tinkamą variantą. Vieni – didesni ir tuo pačiu tinka erdvėms vonioms arba virtuvėms, kiti – mažesni, tad juos dažniausiai renkasi kompaktiškumo ieškantys žmonės.

     Ką geriausia rinktis namuose?

     Kol vieniems atrodo, kad maišytuvas yra funkcionalesnis pasirinkimas, kadangi kur kas paprasčiau surasti tobulą vandens temperatūros balansą, tuo tarpu kitiems labiausiai patinka čiaupai, kurie atskiria karštą ir šaltą vandenį. Žinoma, su maišytuvu tai padaryti taip pat labai paprasta, tad geriausia vertinti vietos niuansus, kadangi taip rasite Jums labiausiai tinkamą prekę.

     Papildomai Patogiai.lt siūlo susipažinti ir su kelioniniu dušu, kuris leis Jums kiekvieną rytą pradėti nuo dušo net ir tokiu atveju, jeigu esate miške. Kelioniniai dušai taip pat dažnai naudojami soduose, sodybose, kur nėra galimybės nusiprausti po tekančiu vandeniu.

     Užsisakius dabar čiaupai bei maišytuvai internetu pasieks jūsų nurodytą adresu vos per kelias dienas, tad taupykite laiką ir leiskite sau kiekvieną dieną naudotis patogia įrangą.

     Filtruojama pagal

     Kaina
     5 137

     Saugu pirkti

     Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
     Saugūs atsiskaitymai
     Nemokamas grąžinimas
     Nemokamas grąžinimas
     Kaupkite Patogiai.lt taškus
     Kaupkite Patogiai.lt taškus
     Garantuotas pristatymas
     Garantuotas pristatymas
     Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
     Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

     Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.