Striukės

Rodoma 1-24 iš 83 prekės(-ių)

Šiais laikais vaikai labai mažai valandų per dieną praleidžia lauke, tad tėveliai dažniausiai kaip įmanydami bando vaikams pasiūlyti įvairiausių pramogų,  kad tik jie būtų kuo aktyvesni ir tuo pačiu kuo daugiau judėtų. Žinoma, lietuviškas klimatas nėra labai tinkamas aktyviam ir reguliariam laisvalaikiui lauke. Nėra, tiesa, tik tokiu atveju, jeigu vaikas neturi tinkamos aprangos. O kai ji yra – tokiu atveju net ir būvimas lauke per lietų paprasčiausiai nėra baisus.

Striukės vaikams Patogiai.lt prekybos vietoje yra labai įvairios, tad kiekvienas pagal savo poreikius gali rasti jam labiausiai tinkamą lauko aprangą. Vaikai dažniausiai vertina stiliaus aspektus, kadangi nori atrodyti puikiai, o tėveliai analizuoja technines striukės savybes, kad pavyktų išvengti peršalimo po žaidimų per lietų arba snigimo metu. Kadangi Patogiai.lt bendradarbiauja tik su žinomais prekiniais vardais, kurie ir orientuojasi į konkrečius laisvalaikio poreikius – tai garantuoja, kad pramogos lauke bus reguliarios, tačiau vaikas niekada nesirgs.

Apžiūrėkite pasiūlą ir raskite tokias striukes, kurios Jums labiausiai tinka. Jeigu kyla klausimų ir nesate tikras, kuri striukė vaikams labiausiai tinka – siūlome susisiekti su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į visus iškilusius klausimus, pateiks rekomendacijas bei padės rasti tai, kas ne tik atitinka, tačiau net ir pranoksta Jūsų poreikius.

Gera atrodyti gražiai ir jaustis puikiai, o Patogiai.lt gali padėti tai suderinti.

Filtruojama pagal

Kaina
18 102
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.