Virduliai, kavinukai, puodeliai

Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

Ilgos kelionės be skanios kavos dažniausiai tampa dar kelis kartus ilgesnės, tad norėdami padėti pagerinti Jūsų kelionių kokybę – siūlome virdulius, kavinukus ir puodelius, kurie pritaikyti transporto priemonėms. Jie – stabilūs, puikiai atrodo, yra labai tvirti, tad net ir pačios ilgiausios kelionės taps malonios su garuojančiu kavos puodeliu rankose. Juolab, sutaupysite, kadangi pirkti kavą degalinėse taps kur kas brangiau. Kam permokėti, kai pasigaminus pačiam visada skaniau, o papildomai dar ir pigiau.

Siūlome žinomiausių ir puikiai pripažįstamu, labai vertinamų gamintojų produkcija, kuri nepalieka abejingų ir leidžia būti tikru, kad investicija labai greitai atsipirks: Brunner, HABA, Waeco. Nuolatos atnaujiname savo katalogą, tad užsukite reguliariai, tad pavyktų rasti tai, ka labiausiai tinka Jūsų atveju. Papildomai rekomenduojame kreiptis į mus, ypač tokiu atveju, jeigu nerandate to, ko ieškote. Pagal Jūsų poreikius surasime, pateiksime rekomendacijas ir atsakysime į visus klausimus, kurie garantuos, kad rasta produkcija Jums puikiai tinka ir leidžia būti tikru, kad kavinukas mašinoje taps vienu geriausių Jūsų sprendimu.

Virduliai skiriasi ne tik gamintoju, tačiau ir talpa, tad verta įvertinti, kokio dydžio įranga Jums reikalinga. Papildomai – kokio galingumo įtampa ir kiek elektros energijos prietaisas ims. Įvertinkite savo transporto priemonės galingumą ir rinkitės atsakingai. Galiausiai, kad gėrimas kelionės metu būtų patogus – prekiaujame ir termo puodeliais, kurie padės gėrimą ilgą laiką išlaikyti karštu, o gėrimas net ir prie vairo bus patogus, nekels pavojaus.

Filtruojama pagal

Kaina
1 7

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.