Dujinis šildytuvas Master 450

  Dujinis šildytuvas Master 450

  MASTER_450
  Nepakanka prekės atsargų
  83,99 EUR
  Nešiojamas keramikinis dujinis šildytuvas su deguonies lygio tikrinimo sistema, liepsnos kontrole ir jungikliu, kuris pasvirus šildytuvui nutraukia dujų tiekimą. Reguliuojamas trijų padėčių intensyvumas. Šildytuvas yra su ratukais. Komplekte yra reduktorius ir žarnelė.

  Nešiojamas keramikinis dujinis šildytuvas su deguonies lygio tikrinimo sistema, liepsnos kontrole ir jungikliu, kuris pasvirus šildytuvui nutraukia dujų tiekimą. Reguliuojamas trijų padėčių intensyvumas. Šildytuvas su ratukais, jį lengva pervežti į kitą patalpą. Komplekte yra reduktorius ir žarnelė. Maksimalus galingumas: 4.2 KW Dujų išeikvojimas: apie 310 g/h Naudojamos dujos: propanas-butanas Svoris: 11,5 Matmenys: 46X33X76 cm Suteikiama 12 mėn. garantija. SVARBU ! Šildytuvas dega atvira liepsna ir degina deguonį, todėl negalima jo palikti uždarose patalpose kur miega žmonės (nebent patalpa yra gerai vėdinama). Šildytuvo veikimo principas: Nuspaudus dujų padavimo mygtuką palaikyti 3-4 sekundes ir tada spausti piezo mechanizmą, kuris paduoda kibirkštį.
  Būk pirmas! Palik prekės atsiliepimą.

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.