Tvirtinimo diržas
Tvirtinimo diržas
  Tvirtinimo diržas
  Tvirtinimo diržas

  Tvirtinimo diržas

  3590090314257
  Nepakanka prekės atsargų
  60,00 EUR
  Ar Jūs nerimaujate dėl savo įrangos pritvirtintos prie stogo, palikdami automobilį stovėjimo aikštelėje, prie ežero, parduotuvės ar paplūdimio?

  Ar Jūs nerimaujate dėl savo įrangos pritvirtintos prie stogo, palikdami automobilį stovėjimo aikštelėje, prie ežero, parduotuvės ar paplūdimio? Deja dėl įprastinių tvirtinimo diržų apsaugos trūkumų, bet kas gali prieiti prie Jūsų automobilio ir nuimti pritvirtintą įrangą, nesukeldamas jokio įtarimo. SPT sukūrė užrakinamus tvirtinimo diržus, kad žmonės mėgstantys vandens sportą galėtų be rūpesčio palikti automobilius aikštelėse ir nesirūpinti dėl jų įrangos saugumo. Pagrindinės savybės: - neperpjaunami – nerūdijančio plieno lynų įsiūtų į diržus neįmanoma perpjauti peiliu - paminkštinta sagtis apsaugo Jūsų įrangą bei automobilį - tvirta sagtis – veikia ir užrakinta, ir neužrakinta - paprasta naudoti - galite pritvirtinti lentą prie bet kokios stogo bagažinės, priekabos arba kokio įtvirtinto objekto. Kiti galimi panaudojimo būdai: - galima tvirtinti baidares, kanojas, snieglentes, slides, burlentes, jėgos aitvarų lentas, vandens slides ir lentas, įrankius, kopėčias, dviračius, bagažą. Komplektas - 2 vnt.
  Būk pirmas! Palik prekės atsiliepimą.

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.