Echolotai

Echolotas Deeper Smart Fishfinder Echolotas Deeper Smart Fishfinder
  Turime
  219,00 EUR
  Echolotas Deeper Smart Fishfinder yra išmanusis sonaras, sukurtas žvejams profesonalams ir mėgėjams, kartu pritaikytas naudoti kartu su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, palaikančiais Android 2.3+ ir iOS 5.0+ operacines sistemas. Veiksmingas gyliuose nuo 0.5 m iki ~40 m.
  Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

  Echlotai pramoginiams laivams naudojami kaip papildoma saugos priemonė, kuri leidžia jaustis ramiu, kad net ir plaukimas nežinomomis vietovėmis bus visiškai ramus ir tuo pačiu visada žinosite ko galite laukti. Echlotai dažniausiai naudojami žvejyboje, tačiau puikiai tik ir pramoginiams laivams, kuriuose plaukia ne tik žvejai, tačiau ir tie, kurie paprasčiausiai nori patirti vandens malonumus. Tokiu atveju su echlotais galima patikrinti vandens telkinio dugną ir tuo pačiu matyti, koks yra paviršius. Kadangi įranga yra sinchronizuojama su mobiliais telefonais – info gavimas yra labai greitas ir paprastas, tad nereikia teptis rankų siekiant pamatyti paviršių virš kurio plaukiate. Štai todėl echlotas turėtų būti kiekvieno laivo sudėtinė dalis, kadangi be plaukiojamas paprasčiausiai kur kas sudėtingesni.

  Echlotai internetu yra pigūs ir kiekvienas asmuo gali rasti tokį, kuris jam labiausia tinka. Patogiai.lt nuolatos pildo savo katalogą, tad be jokio vargo bus galima rasti geriausios kokybės techniką už mažiausią kainą. O jeigu ta Jums mažai žinoma sfera, tačiau echlotai yra reikalingi – tokiu atveju prašome susisiekti su Patogiai.lt konsultantais, kurie mielai atsakys į visus iškilusius klausimus bei padės rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

  Nuolatos siūlomos akcijos padės dar labiau sutaupyti, tad vertinkite siūlomą kokybę ir leiskite sau džiaugtis jos funkcionalumu ilgą laiko tarpą. Nes gera kokybė nebūtinai yra brangi, tačiau Patogiai.lt kokybė – visada pati geriausia.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  219 219

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.